Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mindenki, aki játszik a...

Mindenki, aki játszik a SimsFreeplay-el! Mire jó ez a tárgy?

Figyelt kérdés
Ez csak a SimsFreeplay-re vonatkozik.Van a Home Store, és azon belül az elektronikus tárgyak (TV, gép, stb.) És a végén ott van egy ilyen kis furi cucc, ami semmihez se nagyon hasonlít, nincs hozzá írva semmi, és 777, 777 simoleonba kerül.Én meg tudtam venni (cheat), de ha rákattintok, MINDEN korú és nemű sim csak ellenkezik.Ja és a játék egy régebbi verzióját használom, a télit, amit..na nem tudom elmagyarazni. ;) Androidon megy a SimsFreeplay, ha valakinek van valami gondolata, hogy az a kütyü mire jó,az írja már le légyszi! Előre is kössz! :)

2014. jún. 19. 10:30
 1/2 Noodle válasza:
Ez a kis cucc arra van hogy teljesen magától feltakarítson a Sim-ek után. Például ha összevizelik magukat.
2014. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,el nem tudtam volna képzelni! Ment a zöld pacsi! :)
2014. aug. 3. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!