Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim tárgy láthatatlanság bug?

Skyrim tárgy láthatatlanság bug?

Figyelt kérdés
Helló mindenkinek! A Skyrim-ben olyan gondom van, hogy például amikor felveszek az asztalról mondjuk egy erszény aranyat, akkor az összes többi cucc láthatólag eltűnik, láthatatlanná válik, de valójában ott van és írja a többi tárgy nevét is, de ha továbbra is hozzá érek, avagy felemelek vagy lerakok valamit az asztalra, az egy kis időre visszaáll és aztán megint eltűnik. A fegyverekkel is gond van, amikor például elő van húzva a kard és mellé egy tőrt is előveszek, akkor nem mutassa a tört, csak ha külön "ráfrissítek" avagy újra a kezébe adom a karakternek. Én már szét kerestem mindenütt erre a bugra a megoldást, de a meglévő angol tudásommal, mindenütt abba a kifejezésbe botlottam, hogy javíthatatlan. De, hogy miért hibás ill. bugos, azt nem tudom. Ha valaki tudná rá a választ nagyon megköszönném, mert hosszútávon nagyon idegesítő. UI: A játékot a legfrissebb, még az unoffical patch-t is rátelepítettem, de így sem jó. :(

2014. máj. 19. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is kérdezek! Egy bizonyos asztalról van szó, vagy akárhonnan veszel fel valamit ez van? Valami modot használsz? Ha igen az is lehet probléma.
2014. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akárhol, akármikor. Nem használok modot, csak a natúr MorroHunos magyarítást.
2014. máj. 21. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg a beállításokat állítani. Talán az segít!
2014. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azzal is szórakoztam eleget, de semmi eredmény.
2014. máj. 25. 12:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldott a probléma! Egy windows újratelepítés avagy akár videókártya illesztőszoftver volt a problematika. Azért köszönök minden tanácsot!
2014. júl. 10. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!