Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A stardollon, hogy lehet...

HeniiaDixie kérdése:

A stardollon, hogy lehet barbis cuccokat szerezni?

Figyelt kérdés
Hát...az a baj, hogy nem tom, hogy kell barbis cuccokat szerezni stardollon. A klubba se tudom hogy kell belépni. Azt írja, hogy: lépj be a ,,Barbie style" klubba. A ,,Barbie style" ki van emelve. Rákattintok, és azt írja: Ez a klub nem elérhető. Szóval azt se tom, hogy kell belépni, meg azt se, hogyan kell barbis cuccokat szerezni. Szerintem a 2 összefügg! :D

2014. júl. 9. 14:27
 1/2 anonim válasza:
Menj a vásárlás részhez, és ott ahol tudsz választani a Starplazaba, hogy "Szépség" meg ilyesmik, ott van egy olyan higy "Catalog". Menj rá arra. Ott válaszd a divat részt. És annak az oldalnak ami bejön, van a tetején egy lila nagyító, arra is menj rá, és ott tudod szűkíteni a keresést. Ott van több ország barbies boltja. Onnan tudsz venni cuccokat. Nincs sok ruha, meg kiegészítő jelenleg, van sd-ért is, de sc-ért is. Ha így nem jön be akkor nem tudom mit csinálj. Remélem segítettem.
2014. júl. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm bevált :)
2014. aug. 10. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!