Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO scammer? Hogyan kaphatom...

CS:GO scammer? Hogyan kaphatom vissza a cuccokat?

Figyelt kérdés

Steamen üzenetbe küldtek egy linket ami átirányított a lounge oldalra(cs:go kereskedő oldal) és ekkor a steam accountomon megjelent vagy új 50 friend és min. 50 felkérés.

Ezután minden online ismerősnek küldött egy lounge-s linket és ezután elvesztettem a redline ak-t és a candy apple glock-ot

Főként az lenne a kérdésem van-e esélyem vissza kapni a cuccokat? Mert én "áldozata" vagyok csak az egésznek ...



2014. júl. 4. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

ez gáz, sose nyiss meg linkeket amikről nem tudod, hogy hova vezetnek!

nem fogod visszakapni a cuccaidat soha,

nem tudsz mit tenni

2014. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, akkor beszoptam.... :S
2014. júl. 4. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudod, van egy olyan opció minden játékfejlesztő cégnél, hogy "Support"... Ide szoktak általában panaszleveleket írni, és siránkozni, ha valami netán nem stimmelne. Biztos van egy csapat azon az úgynevezett "Supporton" akik konkrétan azért vannak ott, hogy az ehhez hasonló problémákra megoldást találjanak.


Gyengébbek kedvéért:


Nem ide kell sírni gyk-ra, hogy megszopattak, hanem a Supportra, Steamen.

2014. júl. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!