Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmondaná, hogy mitől...

Zoli20 kérdése:

Valaki elmondaná, hogy mitől függ az MMR a League of legndsben? Ha van egy silver 3-as doutarsam akkor az jó vagy nem? hogy tudnék egyből silverben kezdeni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem játszottál másik szezonban még rankedot, akkor jóesélyed van silverre, ha vele duozol, de azért teljesitened is kell, nem fog kicarryzni az mmrével téged. Az mmr meg winek és ellenfelek alapján működik. S3-ben silver 5 voltam, társam gold IV. Besoroló mecsek után Silver 3 lettem, ő Gold III. Aztán oda jutottunk, hogy ő Plat IV, én 100 mecsből Plat V, skippeltem is pár ligát Silver III-ból Silver 1-be, illetve Gold V-ből Gold III-ba. Plat promó közben már volt olyan, hogy 3-3 diamond csapatonként, illetve plat teteje enemyben.
2014. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!