Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ilyen jó pc játékokat?

Tudtok ilyen jó pc játékokat?

Figyelt kérdés
Már régóta keresek olyan játékot aminek jó a grafója' és élvezhető is na meg persze sokáig szeretnék vele játszani, szóval ne 2 nap alatt kivihető játék legyen és ne ilyen híres,ismert mint AC,Battlefield,Cod,Wow, szóval ne ezeket a ratyiklasszisokat mert már vagy kivittem őket vagy márírtózom tőlük >.<

2014. júl. 9. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A Skyrim-nél nem nagyon találsz jobb játékot.

Talán a Dark Souls, és a The Witcher elmegy, de nem játszottam velük.

2014. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
nem tudom hogy minden kozismertet ismered e de nekem van par jatekom: metro last light, dead island, far cry 3, bioshock infinit, gta, fifa, gears of war, halo, watch dogs most ennyi jutott eszembe remelem mondtam valami jot is
2014. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Dishonored, Fallout3
2014. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Amiket leírtatok már mindegyikkel játszottam, egyedül a Fifa van még meg a Far Cry 3 :/ A többit már meguntam és ezeket is lassan, más ? Eddig csak közismertet soroltatok xD
2014. júl. 10. 15:43
 15/15 A kérdező kommentje:
A Marvel játékokat utálom, a lövöldözős Battlefield-Codokba is beleuntam (egyedül a cs maradt meg...), sportolós játékokat is kiuntam, mászkálósakat is kivétel a MTA-t a roleplay miatt, aztán a Skyrimot meg csak Magyar DLC-kkel játszanám, de az még nincs hozzá :(
2014. júl. 27. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!