Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani nekem 64 Mb...

Antal1234 kérdése:

Tudtok mondani nekem 64 Mb vga,704 Mb ram,2,40-s proci ra valami jo jatekokat? (semmi strategia)

Figyelt kérdés

2014. júl. 8. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
quake 2, quake 3, unreal tournament 99, return to castle wolfenstein, 1nsane, alien shooter, diablo 2, max payne, deus ex, half life 1, half life oppsing force, half life blue shift, cs 1.6, medal of honor allied assault vagy spearhead, sacrifice, rayman 2, soldier of fortune, star wars episode 1 racer, worms 2, worms armageddon, cod 1, clive barker's undying, colin mcrae rally 1 vagy 2, gta 3 gta vice city, il-2 sturmovik (szimulátor)
2014. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek még lemaradtak. alien vs predator 1 és 2, mafia 1, system shock 2, freespace 2, homeworld, rainbow six rogue spear, swat 3, baldur's gate.
2014. júl. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. júl. 11. 01:53
 4/4 anonim ***** válasza:

64 MB-s VGA-val és 704 MB-s rammal hogy visz Mafia 2-t te tudatlan gyökér???????? az ilyenek a f@s*ért szólnak hozzá valamihez lásd a Mafia 2 gépigényét



Operációs rendszer: Microsoft Windows XP (SP2 vagy későbbi) / Vista / 7

CPU: Pentium D 3 GHz vagy AMD Athlon 64 X2 3600+ (kétmagos), illetve ezeknél jobb

RAM: 1,5 GB

VGA: nVidia GeForce 8600 vagy ATI HD2600 Pro, illetve ezeknél jobb

HDD: 8 GB


és ez csak a minimum


amúgy az általam ajánlott játékok: GTA 3,GTA Vice City, talán minimum grafon még elmegy a sanandreas is mert a videókártyád nem tudom pontosan milyen :) Quake 2 (ezt csak azért mondom mert hátha neked megtetszik de nekem nagyon nem jött be) quake 3 na ez nagyon bejött a demóval játszottam a legtöbbet már a demót is érdemes letölteni emrt ha nem is sok időre de valamennyi időre lefoglal és ha van hamachid még multizni is tudsz, cs 1.6, Medal of Honor Alied Assult igaz a hivatalos gépigénybe VGA jóval kisebb van írva de ha lagmentes játékot akarsz, akkor ezzel a videókártyával maximum medium grafikával játsz :) És ha türelmes vagy, akkor a Mafia 1 de azzal mindenképp minimum grafikán játsz mert a grafikai optimalizálás kicsit elcseszerintett és pl északa ha egy bizonyos irány felé fordulsz, akkor lagol a játék msot hirtelen ennyi jutott eszembe ha még fog eszembe jutni megírom

2014. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!