Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná nekem a Metal...

Kisgombos4 kérdése:

Valaki leírná nekem a Metal Gear Solid, Peace Walker történetét?

Figyelt kérdés
Főleg a játék vége érdekel.

2014. júl. 1. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan egyszerű az. Meddig van meg? Ugye az egész azzal kezdődik, hogy Zadornov megkéri Big Bosst, hogy derítse ki, mit akarnak Costa Ricában a katonák. Aztán kiderül, hogy a CIA, meg amerika áll az egész mögött, és hogy, hogy nem, megint atom van az ügyben, és létrehoztak egy metal geart, amit egy olyan mesterséges intelligenciával akarnak működtetni, amit Bossról mintáz meg Strangelove. Ezután történik még sok minden, amit most nem írnék le részletesebben, de úgyis az a vége, hogy Big Boss szétrobbantja a metal geart, illetve próbálja, de végül a mesterséges intelligencia, ami ugye Boss alapján lett megalkotva úgy dönt, hogy elpusztítja a metal geart. Stáblista, de a sztorinak még nincs vége. Melléküldetéseket csinálsz, és néhány küldetésenként Zadornov megszökik a börtönből. Kiderül, hogy a kiscsaj, akit zadornov magával hozott, Zero, azaz mostmár cipher kémje, elköti Big Boss saját Metal Gearét, és azzal fenyegeti Big Bosst, hogy ha nem csatlakozik Cipherhez, akkor kilő egy atomot amerikára. Snake legyőzi, a kiscsaj(Paz) metal gearestől a tengerbe esik, és tényleg vége a sztorinak.

Bocs, ha valahol zavaros, részleteiben nem is teljesen pontos, de nagy vonalakban azért stimmel.

2014. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Amit tudni akartam az benne volt :)
2014. júl. 1. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt még leírhatnád hogy Chicoval mi történik.Mert ugye a Ground Zeroesban őt (is) ki kell menteni.
2014. júl. 1. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Chico az MSF tagja marad. Mikor megtudja, hogy Paz életben maradt, Big Boss tudta nélkül elindult, hogy majd ő kiszabadítja. Egyébként ajánlom a GZ-ben a kazetták összegyűjtését és meghallgatását, elég sok minden kiderül belőle, például, hogy Skullface tud magyarul :D
2014. júl. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Ground Zeroes még nincs meg.Majd ha lesz egy PS4 :D Amúgy nem csak hogy tud magyarúl,de az is. [link]
2014. júl. 1. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tévedek, de szerintem nem magyar. A metal gear játékokban mindig már-már kínosan ügyeltek a részletekre. Ha magyar lenne, biztos vagyok benne, hogy normálisan beszélne magyarul, nem úgy, mint ahogy azon a bizonyos felvételen róla. Az persze elég valószínű, hogy valami köze van Magyarországhoz, mert ugye valahonnan tud magyarul. Lehet, hogy élt nálunk egy darabig, vagy gyerekként került ide, és itt nőtt fel.
2014. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd kiderűl a Phantom Painből :)De egy külföldinek nem jön le,hogy profin beszél magyarúl,vagy erős akcentussal.Mindenesetre én annak is örülök,hogy magyarúl beszél valaki egy MGS játékban.
2014. júl. 2. 10:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!