Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metal Gear Solid 4-hez mennyi...

Metal Gear Solid 4-hez mennyi ismeret kell?

Figyelt kérdés
A MGS 1-et és 2-t kivittem, de a 3 nagyon nem tetszik nekem. Feltétlen ki kellene vinni azt is, hogy értsem a 4-et?

2014. jún. 7. 10:37
 1/3 kisgombos4 válasza:
Igen.Vannak karakterek akikkel csak a harmadik részben fogsz találkozni és a negyedikben.De amúgy mért nem jön be? Nekem az az egyik kedvencem.A végénél még egy könnycsepp is kigürdűlt anno :D
2014. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 hónapja tettem fel a kérdést, azóta inkább csak végignéztem a 3 átvezetőit, elég is volt annyi :D Ja meg a peace walkert kivittem, az atom volt, a 4 meg hát vagy rohadtul túlhájpolt játék vagy az egyik legjobb a világon :D De a 3 nekem a dzsungel miatt nem jött be, a Peace Walkerben csak úgy az elején volt dzsungel. Habár lehet a 3-ban sem volt végig nem tudom.
2014. júl. 1. 17:28
 3/3 kisgombos4 válasza:
Nem is néztem mikori a kérdés :D Ha a dzsungel nem jön be akkor más,az egész ott játszódik.
2014. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!