Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Metal Gear Solid sorozatban...

A Metal Gear Solid sorozatban Snake és Big Boss ugyanaz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 17:26
 1/3 anonim ***** válasza:

igen

John/Jack a valódi neve, alias Big Boss, Snake vagy Punished Snake

a "fiai" (valójában klónjai) David, alias Solid Snake; Liquid Snake és Solidus Snake

2014. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Snake666 válasza:

Sőt ha jól vettem ki az egészből még Revolver Ocelot is Big Boss-nak a fia. De nem az eredeti történet szerint mennek már az újabb játékok.

Maximum még a Metal Gear Solid 2 Son's of Liberty de az sem biztos. Minden esetre én az első résznél olyannyira leragadtam, hogy akármennyiszer végig viszem sosem unom meg és addig amíg nem tudom a Bandanat és a Stealth Gear-t használni :D

2014. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nos Big Boss eredeti neve Naked Snake.

Es ott vannak a klónjai vagy fiai kinek hogyan tetszik:Solid, Liquid, es Solidous


-------SPOILER-SPOILER-SPOILER-----------

Nah Punished "Venom" Snake MGS The Phamtom Pain csak egy katona akinek leég az arca a Ground Zeroes végen mert igy menti meg Snaket. Aki nem hiszi ez mind fent van youtubon. Ebbll a katonabol pár trükkel egy Snaket csinalnak figyelemeltereles képpen. A korházban lévő manus pedig akinek be van tekerve a feje az igazi hamisitatlan Klónozatlan az eredeti Big Boss vagy nevezzük Naked Snake -nek ez is kiderül. Azért nincs a mentoautoban mert Ocelot őt huzza ki először ad neki egy motort szivart es persze rucit. És elmegy. Ezutan jön a the phantom pain rendes Játékmenete. Így 2 Big Boss létezik. Viszont ha jol tudom a phantom pain snaket Solid megöli egy Big Boss álltal vezetett akcióban

2015. szept. 30. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!