Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megszereztem a Doom3 BFG...

Megszereztem a Doom3 BFG Editiont és. Pff. Milyen nehéz a veterán fokozat? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szomorúan vettem észre, hogy kivették a zseblámpát, tele van lőszerrel, gyengék az ellenfelek.. Doom3 Casual Edition ez inkább. Az a kérdésem, hogy Veterán fokozaton úgy "átlagban" mennyire nehéz a játék? Mert én biztos nem fogok egy könnyített bitch editionnal végig"mulatni" egy ilyen témájú programot.

Letorrentelni a rendes Doom3-at nem fogom, nem töltök játékokat.

Jól megszívtam. :D Nem tudtam hogy kiherélték.


2014. jún. 22. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A veternon 170% sebződést kapsz, kevesebb a medikit, és nehezebbek a szörnyek. Ha neked ez könnyű, akkor Nighmare-t told, amit egy kijátszás után kapsz meg. Ott nincsenek medikitek, és 350% sebzést kapdsz, de cserébe van alapból soulcube.
2014. jún. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normál fokozaton kezdtem el, de eddig rémesen könnyű, semmi izgalom nincs benne. Nem kell váltogatni a zseblámpát, túl sok a lőszerem, lekellett venni a monitorfényt hogy picit is sötét legyen.. Emiatt gondolkodom a veteránon. Csak az a baj, hogy nem szeretem ha valami indokolatlanul nehéz (pl amikor nem a játék mechanizmusából adódóan nehéz valami, hanem csak azért mert sutty 1 lövésre meghalsz). Emiatt vacillálok. Személyes tapasztalatod van?
2014. jún. 22. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Köztes megoldás alapjáraton nincs, de talán van mod.
2014. jún. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azt ajánlom tölts le (vagy ha nem vagy ilyen mint említetted akkor vedd meg), az eredeti Doom3-at! Ott a veterán nehéz a közepes tényleg közepes! A Zseblámpa "fegyver" külön van és ugyanolyan izgalmas mint a BFG edition! Én egyszer megpróbáltam megszerezni a BFG-Editiont, de nem találtam benn olyasmit ami olyan nagy újdonságlenne!(láttam róla videót) A Doom3-ban megvan a rendes játékélmény, a félelem minden amit egy Doom-játék kíván! Én mályig azzal játszom!(meg a cs-n, stbn....) Szerintem amit mondtam az korrekt!
2014. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!