Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3. Hogy tudok egy teljese...

Sims 3. Hogy tudok egy teljesen új várost építeni?

Figyelt kérdés
Ezzel az alappal nem szeretnék játszani. Szeretnék egy olyat, amiben csak a magam által kreált emberek élnek.
2014. jún. 18. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ezt úgy tudod megoldani, hogy a házakból az összes alap családot kiköltözteted, és a helyükre beköltözteted azokat a simeket, amiket te csináltál. Remélem tudtam segíteni.
2014. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ezt a város szerkesztés módban tudod megcsinálni.
2014. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
81%
van egy speckó program a The Sims Create A World Tool (de csak béta és nem mindig működik). Ott te választod meg a talajt, a hegyeket, rakhatsz fákat, az utat te határozod meg, szóval mindet. De amit az előttem szóló írt az jobb, mert ez a program nem működik hibátlanul
2014. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor ezek szerint nem tudok teljesen új várost csinálni mint mondjuk a sims 2-ben. Lenne még egy kérdésem: az miért van, h mégha mentek is legközelebb eltűnnek a dolgok amiket előzőleg csináltam? pl belépek újra, kiírja ugye h xy család. én rányomok h új játék, mert épp nem azzal a családdal szeretnék lenni hanem mondjuk egy új házat építeni vagy bármi, akkor annak az adott családnak eltűnik a háza és ők ott lesznek az eszköztárban, vagyis a többi beköltözésre váró család között.
2014. jún. 27. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!