Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a warcraft III-t?

Megéri megvenni a warcraft III-t?

Figyelt kérdés
nos 14 éves vagyok így mikor kijött ez a játék még csak 2 éves voltam so egyértelműen kimaradt mára viszont nagyon sokat játszok és kedvelt műfajom az RTS ráadásul szeretem a fantasy storyt is hallottam róla hogy nagy klaszis megéri beszerezni vagy nem?

2014. jún. 14. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Megveheted, de manapság az ilyen játékokat csakis a nosztalgia miatt vennének elő. Mindenki más meg talál más egyéb játékot.. szóval ha nem nagyon akarod gyűjteni a blizzard játékokat, akkor azt javaslom előbb töltsd le. Aztán majd befizetsz rá, ha úgy gondolod.
2014. jún. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen nosztalgiából játszanak az emberek régi játékokkal, nekem is bírja a gépem az újabb programokat, mégsem majmolok mindent ami kijön, csak azért mert újabb. Jelenleg StarCraftozom, és nem nosztalgiából. Szerintem ha van rá zsebpénzed simán megveheted, mert elég jól összerakott game.
2014. jún. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyfajta átmenet a kl.RTS és az RPG között (a Hero-k gyűjtik az XP-t). A Starcraft-tal szemben nem macrozni (gazdaságra, gyors építkezésre), hanem inkább microzni kell (ügyesen mozgatni unitokat; ha technikásabb vagy jóval gyengébb egységekkel is nyerhetsz egy ütközetet). Mindenképpen próbáld ki multiban! RTS fanoknak kötelező, sokat dob a microdon, ha multizol.
2014. nov. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!