Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri megvenni a...

Szerintetek megéri megvenni a wowot?

Figyelt kérdés
Most szeretném megvásárolni a wowot, megéri megvenni? Meddig bírja még?

2013. dec. 5. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Abban nem tudok segíteni, hogy mennyire élő jelenleg a WoW, a legutóbbi PC Guruban azt írják még jól bírja annak ellenére, hogy csökken a létszám.


Ellenben nézd csak:


[link]


A Gamestar-nál most van egy akció, aminek a keretében megrendelheted a magazint fél éves előfizetéssel, és választhatsz mellé játékot, amibe benne van a


World of Warcraft Battlechest + Mists of Pandaria


Ez 11.990-ért szerintem marha jó biznisz. Csak gondoltam hátha így könnyebb dönteni.

2013. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

12 ezerért az minden, de nem jó üzlet, kicsit el vagy tájolva. Digitálisan a Blizznél most 15 euró az összes kieg pandával együtt + 30 nap játékidő.

[link]

Vagyis durván 4500 forint. Ez már inkább megéri. Jövőre jön az új kiegészítő, szóval semmiről nem vagy lekésve, pár évig még fogják fejleszteni, mert jön belőle pénz.

2013. dec. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is online vedd meg, 4500ft-ért megkapsz mindent és játszhatsz 30 napig is.


Érezhetően kevesebben vannak szinte minden európai szerveren, de mivel bg-t, instát, raidet is lehet menni más szerveren lévőkkel így nem igazán tűnik fel.

Sőt már bármelyik zónában találkozhatsz más szerveren lévőkkel. Csak a fővárosokban nem. Hamarosan pedig már úgy lesznek a szerverek, hogy azonos guildbe is lehetsz más szerveren lévőkkel.


2 nagy magyar lakta szerver van arathor és a ragnaros, ezeken azért van élet bőven. Főleg a ragnán, ott még teltház is szokott lenni esténként.


Szerintem még 4-5 évig simán bírja a wow, de ha jól fejlesztik tovább is.

2013. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy az eu.battle.net-en vásárolj, ne az us.battle.net-en. :)
2013. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Ja oké. Azt hittem mindennel együtt így is belekerül pár dezsőbe, de tök mindegy mert 12k-ért nem csak a WoW-ot kapja, hanem a fél éves GS előfizut is, szóval lehet el vagyok tájolva, de nálad meg gondok vannak a szövegértéssel.
2013. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sveacer ***** válasza:
Megéri úgyis jön az új kieg
2013. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!