Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends : Mid -...

League of Legends : Mid - Karthus vagy Veigar?

Figyelt kérdés
Mid-re van 2 hősöm Yasuo és Fizz de őket sajnos szinte minden meccsen bannolják.Erre az esetre akartam egy új hőst venni Veigart vagy Karthust.Egyik hőssel sem mentem de Veigar ellen sokszor harcoltam és nagyon idegesítő, főleg a bénításai.Karthust pedig szinte sosem látom játékban de nagyon nagyon tetszik az uj vizuális javítása óta ^^.Csak azért hezitálok mert nemtudom Karthus mennyire jó?

#Karthus #Veigar #karthus vagy veigar
2014. jún. 7. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Karthus: Nem rossz, de vannak nála jobb mides championok.


Amiket ajánlok midre: Brand, Kassadin, Katarina, Leblanc, Lissandra

2014. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha kezdő vagy akkor ne ezt a 2 champ-ot vedd. Nincs olyan hogy erősebb hős, max. counterelhetőbb.
2014. jún. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hol vagy a ranglistán, de én Fizzet már legalább 2 hónapja nem látam, hogy bárki bannolta volna.


Egyik sem rossz, habár én nem igazán szeretem őket. Karthust update óta sokat látom, de nekem nem megy vele... nagyon könnyű megölni (ha ellene megyek kb. 90% nálam lesz a fb). Dehát ugye League of Retards, sokan nem tudnak ellene játszani.


Veigarnak abszurd burstje van, de őt is nagyon könnyű jól megtoszni lanen.


Amit esetleg bátran tudnék ajánlani max 3150IP-ig:


Akali: fasza assassin, könnyű játszani, nem bannolják. 1-2 kill és megállíthatatlan.


Katarina: megvárod a megfelelő pillanatot, széjjelcsapod a gombokat, pentakill.


Kayle: na Ő az, akit agyonbannolnak, és nem véletlenül. Op szar.


LeBlanc: ő a kedvencem az említettekből, csakhát őt is szarrábannolják. Nagyon jó burst, silence, root, mobility, nagyon jó kis champ.

2014. jún. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!