Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metro: Last Light, mi lehet a...

Metro: Last Light, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Laptopon szeretném játszani (bár nem hiszem, hogy ennek befolyásolnia kellene valamit is, HP Probook 4545s) két AMD grafikus kártyája van. Tudtommal ez a játék az nVidiát 'támogatja'.

Két krafikus: - az integrált: AMD Radeon HD 7420G

- a dedikált: AMD Radeon HD 4650

halottam olyat, hogy le kéne kapcsolni az integráltat, de nem értem, hogy mi a fenéért zavarná mikor dynamic switchable graphics-szel van megoldva a két kártya működése a fogyasztás miatt.

valami ötlet?

17/L

(szinte abszolút laikus)



2014. jún. 4. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
De most mi a konkrét probléma?
2014. jún. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a probléma? :DD
2014. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon fagy és elmosódik a kép a legalacsonyabb grafikai beállításkor is.
2014. jún. 4. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Húha, ezt kitudod fejteni bővebben? Hogy fagy? Kilép, hibaüzenetet ír ki, kékhalál, megakad? A képmosódást meg hogy értsük? Van egy Blur nevű grafikai opció, ahhoz hasonló ( ez egy egyszerű képelmosódás effekt ) vagy ennél radikálisabb? hibás elmosódást produkál?
2014. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
úgy értsd, hogy akadozik pl. karakterrel való forgáskor. ilyenkor mondjuk néha a zene is megakad. az elmosódás meg szintén forgáskor meg persze a legnagyobb akció közben. gyors mozdulatokkor. driver frissítés? nem rég volt egy olyan gondom, hogy minden videó amit megnyitottam bezöldült, és ennyi. csak arra nem emlékszem, hogy megcsináltam-e a frissítést, vagy csak elméleti síkon játszottam a gondolatával, de ez most nem is lényeges. elképzelés?
2014. jún. 4. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapcsold le az integráltat.
2014. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként lényeges a driver frissítés, lehetőleg frissíts directx-et, video drivert, hangdrivert, a játékhoz telepített C++-t, bár ezutóbbit magától felrakja ha eredeti a játék.

Egyébként lehet hogy a lekapcsolás/frissítés után is akadni fog, mert a 4650 picivel kevesebb a minimális rendszerigénynél.

2014. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!