Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Wolfenstei...

Mi a véleményetek a Wolfenstein játékokról?

Figyelt kérdés

A minap kezembe került a legújabb része a new order, az összes részével játszottam (kivéve a kiegészítőket)

ugye wolf 3D, RTCW( örök kedvenc) és a 2009 -es Wolfenstein..

Szerintem simán kinőheti magát világszínvonalú FPS-é akár a COD részek,vagy éppen a Battlefield. Kíváncsi vagyok hogy az emberek többsége milyen véleménnyel van ezekről.

(az újról nem mondok véleményt mert most kezdtem)



2014. jún. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor nem játszottál az összessel ha a 3D-vel kezdted a felsorolást

én szeretem őket, még ha kicsit vitatottak is és szerintem pont azért jobb az említett CoD-nál meg BF-nél mert nem egy agyonhájpolt szar lett a sorozatból

2014. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
részben igaz,de azért kicsit rossz hogy a mai "kölkök" általában hazamennek codozni, de ha rákérdezel hogy ismerik e a wolfenstein akkor nem tudják mi az
2014. jún. 3. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
azért a komoly játékosok játszanak még a nagy klasszikusokkal (Tomb Raider, Metal Gear Solid, Wolfenstein, Silent Hill) és a mai gyöngyszemekkel (The Witcher, Dark Souls, GTA V, The Last of Us)
2014. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én szeretek codozni, mindegyiket kitoltam. És ismerem a wolfensteint, kijátszottam egy-két részét és imádom.
2014. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!