Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek a GTA 5 vagy a Watch...

Nektek a GTA 5 vagy a Watch Dogs jön be jobban?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nekem a GTA V.
2014. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen GTA V. A Watch Dogsnak sokkal nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
2014. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok igaza van a másodiknak.
2014. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
GTA V
2014. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
GTA V, A Watch Dogs számomra egy csalódás.
2014. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyok vele, kár volt megvennem. :(
2014. máj. 31. 18:50
 7/21 anonim ***** válasza:
78%

Milyen platformra vetted? Ha a GTA V-tel veted össze, akkor gyanítom, hogy X360-ra vagy PS3-ra. Ezeken még rosszabb a játék, mint nextgenen vagy PC-n, mert a grafikát brutálisan lebutították, a város meg egy szellemváros szinte, olyan kevés NPC-t tud megjeleníteni, az fps meg sokszor beesik 30 alá. De nextgenen sem rózsás a helyzet, én PS4-en tolom, de grafikailag is alig jobb, mint a GTA V, ami ugye hol van a nextgentől. A játékmenet meg villámgyorsan unalmassá válik, a lámpák meg forgalomblokkolók kapcsolgatása nem kötik le sokáig az embert, a történet lapos és sablonos, a mellékküldetések szintén sablonosak, a járművezetés az egyik legmélyebb pontja a játéknak, mind irányítás, mind fizika és törésmodell terén.

Szóval kaptunk 2 évnyi csapból folyatós marketing után egy ilyen rémgyenge sandbox játékot, ráadásul a marketing bőven átcsapott pofátlan átverésbe is, gondolok itt főképp erre:

https://www.youtube.com/watch?v=L_A6Z3gkXlk

Meg azt se felejtsük el, hogy a játékot tavaly novemberben adták volna ki eredetileg, és szinte csak az utolsó pillanatban tolták el idáig a megjelenést. Hogy is mertek arra gondolni, hogy akkor adják ki, amikor még most is egy technikai zsákutca ez a játék. És milyen szépen hangoztatták akkor, hogy méltó ellenfele lesz a GTA V-nek...

2014. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

7! Teljesen igazad van, így gondolom én is. Ps3-ra vettem.

Erre vonatkozik a 3 napos cseregarancia? Mert visszavinném...

2014. jún. 1. 12:51
 9/21 Kristof9463 válasza:
Gta 5.A watch dogs egy nagy sz*r.
2014. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
watch dogs nekem jobban tetszik. amugy meg próbáld ki, ne mások véleménye alapján dönts mer a watch dogsot mindenki szarozza aztán kb lehet fele nem is játszott még vele soha.
2014. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!