Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyiket vegyem meg?

Szerintetek melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés

sziasztok! PS3-at szeretnek venni talaltam is 2 jo hirdetest, de nem tudom eldonteni hogy melyiket vegyem meg. :D

Szoval az egyik:

Playstation 3 FAT 750G HDD 6 eves. CFW-sitett 6 eredeti jatekkal ( God of War 3, Ancension , Last of Us, GTA 5, Grand tourism 6, Dead Redemption) es ami nem eredeti Watch dogs, Pont ezek a jatekok kellenenek nekem. ---- 50 000 FT


Vagy


a masik pedig egy

Playstation 3 SuperSlim 500G HDD es csak 1 eves.. nincs hackelve, 9 eredeti jatekkal koztuk Bioshock Infinite, Heavy Rian, Uncharted 2... ----- 60 000 FT



Szerintetek nem baj hogyha a gep 6 eves? nem fog tul hamar tonkremenni?



#PlayStation 3 #The Last of Us #Biochock Infinite
2014. máj. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Fat-et 100%,hogy nem vennék
2014. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miert?
2014. máj. 28. 19:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak superslimet vennék, mert ritkább hogy tönkremegy valami rajta, meg amúgy is jobb szeretem ha nincs hackelve.
2014. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TaKy99 ***** válasza:

Az elektronikai alkatrészek még az állasban is öregszenek. Ráadásul a FAT gépekre volt jellemző a YLOD hiba. Ki mondja meg, hogy nem egy éppen most javított még 6 hónapig elzümmögő gépet veszel.

Egy 6 éves gépért pont nem fizetném ki még a fele összeget sem!


Az 500-as 60-ért meggondolandó, de csak a 9 játék miatt! Egy új, garanciás gép kerül 61 ezerbe! [link]

Az általad felsorolt 3 használt játék kb 8 ezer Ft-ból beszerezhető. A többi játék árát meg a jatekaim.hu-n rákeresve lehet megbecsülni.


PS3 SS 500GB-t használtan tegnap linkeltem át valakinek. A consolcorneren 3 hó garral 45 ezerért, mára elvitték. Ha jó a használt is érdemes körülnézni még a konzolstudio, a konzolokszervize, a platiniumshop, stb. konzolboltokban/webshopokban. Szokott lenni nekik, csak rendszeres időközönként kell rákeresni, akkor ki tudsz fogni jó áron.

2014. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom Szepen a segitseget, Foleg az utolsonak:)
2014. máj. 29. 19:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Fat gépet én se venném meg (csak azért mert fat és sárga ledes lehet)

Ha mindenképpen kell CFW szal nem akarsz játékot venni akkor inkább keress Ps3 slimet (2000res) gépet vegyél azokkal nincs ilyen gond

------------

2 közül superslim

2014. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
60-rol mar levitte 50-re ugyhogy szerintem megveszem :)
2014. máj. 29. 19:50
 8/8 TaKy99 ***** válasza:

A "levitte" E/2 ragozásából arra következtetek, hogy magánszemélytől veszed, és nem boltból.

Amire figyelned kell, hogy csak személyesen vedd át, (előreutalás, utánvét, stb felejtős! Mostanában nagyon sok a "csomag nem küldős/ üresdobozos" átverés.

Mindenképpen teszteld le, működjön rendesen, ventilátor ne visítson, zúgjon erősen, account-hoz aktiválást vegye le a gépről, (XMB menü > PlayStationŸNetwork > Managing account information > System Activation)

Ja és ne egyedül menj.

2014. máj. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!