Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen minecraft szervert...

Milyen minecraft szervert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag nem hamachis/tunngle-ös, kis p***öm nyolcévesekkel el nem árasztott szervereket kérnék. (Tehát azt az elb***ott mesteremcét és humájnkráftot NE küldjétek)

Plusz pont, ha folyamatosan kb. 10-en vannak online, és ha tekkites. Ja, és nem kérek olyan kommenteket, amiben a kis 8-asokat védik, köszönöm. És ÉRTELMES, helyesírásilag tiszta hozzászólásokat szeretnék.



2014. máj. 27. 17:05
 1/3 zoliwok válasza:
iet nem fogsz taláni én is iet keresek lassan 1 éve de ha találsz írj privátba kösz :D
2014. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én tudok 2-őt is IP-k: dangermc.no-ip.org:8282 ,minehub.no-ip.org:25577 a minehub még készül.
2014. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1:"iet nem fogsz taláni én is iet keresek lassan 1 éve de ha találsz írj privátba kösz :D"


Oké, de amíg nem találsz egy jó szervert, ajánlom figyelmedbe a kérdés kiegészítő szövegének utolsó sorát, no meg persze a Magyar helyesírás szabályai c. lebilincselő olvasmányt.


U.i.: Válaszokat kérek, nem offolgatást. Ja,és CSAK olyat küldjetek ami nem a stabil 0,001 játékos/órás átlagot tartja!

2014. máj. 28. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!