Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen modokat ajánlanátok...

Milyen modokat ajánlanátok egy Minecraft modpackhoz? Mi az ami nagyon megfog titeket.

Figyelt kérdés
Modpack készítő vagyok , elérhetőség : skype , draco_10_spqr

2013. szept. 11. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:
little cubes
2013. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
wars mod
2013. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 IX válasza:

little BLOCKS

balcon wepons

2013. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképen ne hagyd ki a not enough items-et!Olyan mint a too many items csak a modok tárgyait is tudja tárolni...
2013. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A coremods alapból tartalmazza a NEI-t . Valakit érdekelne egy 1.5.2 modpack ? A következő modok vannak benne (multi is) :

Not enough items , Rei's minimap , Inventory tweaks , Iron chests , Thermal expansion , Thaumcraft , Industrial craft , Power converters , Balkons weapon , Damage indicators , Dartcraft , Tinkers Construct , Buildcraft , Teleport pipes , Forestry craft , Advanced machines , Gravity addons , Combo armors addons , Advanced solar panels , Compact solar panels , Better village , Massive trees , Nether ores , MineFactoryReloaded , Factorization , Portal guns , Enchanting plus , Equivalent exchange , Railcraft , Twilight Forest , Better biomes , Portal guns

Tervben van a Mystcraft , az MFFS , a Gregtech és az ExtrabiomasXL mod belerakása

2013. szept. 11. 21:12
 6/9 anonim válasza:
Engem igen!
2013. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem is!!!
2013. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem is
2013. nov. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az FTB modpackban elérhető egy egyedi Minecraft modpack, csak írd be privát modpack adásához a "hun152" szöveget és hajrá :)


Lehet, hogy egy 1.6 vagy 1.7 verzió alatt új modpack lesz elérhető :)

2014. júl. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!