Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ingyenes angol nyelvü visual...

Adriadrienn kérdése:

Ingyenes angol nyelvü visual novel android tabletre?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Visual novelt keresek! (Igen, még mindig.)


De lenne "pár" feltételem, amiket most felsorolok:

-angol nyelvü legyen (persze a magyar lenne a legjobb, de olyan biztos nincs)

-működjön android tableten

-teljesen ingyenes legyen, ne csak demo/trial

-legyenek benne döntési lehetőségek <-több végkifejlet

-lehessen csinálni benne saját karaktert/legyen benne egy főszereplő, akit én irányítok

-ne ilyen randizós, romantikus szar legyen

-legyen benne izgalom, kaland, humor, dráma, tragédia, megoldandó feladatok (az se baj ha nincs benne az összes)

-a főszereplő egy lány legyen, mivel én is az vagyok

-ne csak olvasni lehessen, had döntsem el én, hogy mit mondok/csinálok

-szerelem is lehet benne ha annyira muszály, de legyen a történetnek olyan vége (is) hogy nem jövök össze senkivel, nem szeretek bele senkibe, akkor már inkáb meghalok, mivel általában ilyen vége van egy visual novelnek: jó-szerelem, rossz-halál... mármint, nem akarok se meghalni, se szerelmes lenni.


Nagyjából ennyi lenne. Választ nem várok, mivel a másikra se válaszolt senki. (Ennek lehet az is az oka, hogy senki nem tud ilyen játékról, de nekem egy hasonló játék is jó lenne, pont ilyet úgyse találok.) De ha valaki mégis megpróbálna segíteni nekem és ajánlana egy visual novelt, azt nagyon megköszönném.



2014. máj. 26. 20:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!