Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Garry's Mod-ot?

Megéri megvenni a Garry's Mod-ot?

Figyelt kérdés
Egy haverral akarunk játszani csak az a baj, hogy nem találtam semmi demót és nem akarom kidobni a pénzemet.

2014. máj. 23. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
450 Forint. Micsoda pénzkidobás. :D
2014. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ám igen megéri. Rengeteg játékmodvan benne és kb hetente jönnek ki az friss és új tartalom
2014. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaa.. ezt a pénzkidobást pl. arra lehetne érteni, hogy én pl. előrendeltem ps3-ra a Watch Dogs-ot, és ugye ps3-on elég vacak lesz.. sőt.. vigilante editiont vettem, ami 25k..

Amúgy megéri, bár én csak annyira vettem meg, hogy leszedtem, kipróbáltam, és soha nem nyitottam meg.

2014. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert vagy nem jöttek be vagy nincsenek emberek akikkel együtt játszottál. Én és 10 barátom együtt Prophuntozunk, Slenderezünk. Hihetetlen jó játékok vannak.
2014. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz. Szerintem megveszem, de hol 450 ft?
2014. máj. 23. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!