Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates Of Andaron KÉK TALAJ Miért?

Giulio kérdése:

Gates Of Andaron KÉK TALAJ Miért?

Figyelt kérdés

az lenne a kérdésem hogy miért kék a talaj tehát a textúrája sima kék és igy nehezen tudok tájékozódni a többit mutatja mobog tárgyak stb. namost lefrissitettem a vidi karit fent van a net framework 4.0-ig és a visualcc+2013-ig és letöröltem és ujra is raktam a gépigényem


cpu : 2x 2.4ghz ht socket 468 vitrual két mag

vidik.: ati radeon 9250 128 mb

ram :1 gb 2x512mb


a minimálisnak pont megfelel szoval nem értem mi lehet a gond kösz a válaszokat előre is



2014. máj. 20. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Lövésem sincs a játékról....

De hiszek neked hogy minimum gépigénynek megfelel.

Lehet az a baj hogy olyan utasítás készleteket is használ a játék amit a te vga-d nem...ezért így jelenik meg...

Én anno a Republic commandoval toltam tökéletesen futott semmi gond nem volt vele csak a video kártyám nem támogatta a shadder 2.0-t és ezért néhány helyen a lámpák fénye egy szürke alakzat volt ami nem látszott át...

Én hasonló gondra tippelek...ha ez a gond akkor csak a video kártya csere segít..... de a konfigodat elnézve nem biztos hogy tudsz venni már bele való vga-t ...max használtan.

2014. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz nagyon hasznos volt a válaszod én is erre gyanakodtam szerintem is ez a baja majd szerzek másik vidi karit és megnézem
2014. máj. 21. 16:55
 3/5 anonim válasza:
minimális gépigénynek nem felelsz meg, mert 128mbs videókártyával még csatlakozni se engedhetne, minimum ami vidikari 1giga, de jobbik esetben 2 giga kell, 1 giga a minimális én nekem 3 gigából feleszik 2.5 és laggolok, szóval ha akarsz rendes játékot 3-4 gigát ajánlok és sokkal jobb gépet!
2014. máj. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első válaszolónak igaza volt az volt a hiba arra is gyanakodtam a második válaszoló meg baromságot irt

mert nézd meg a gépigényét és utána beszélj a minimális gépigénye

Operációs rendszer Windows 2000/XP/Vista

CPU Pentium4 1.6GHz

RAM 1GB

Videokártya GeForce FX5700 128Mb

DirectX verzió DirectX 9.0c

HDD 2GB vagy több

itt az eredeti oldalról írtam : [link]


és nekem egy intel pentium d 945 3.2 ghz

2gb ram 512 vidi karim van és full graffon megy lagg nélkül egy másik gép miatt kérdeztem a kék talaj dolgot

2014. máj. 23. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
nem beszélt baromságot a 2. válaszoló, tekintve, hogy amit gépigénynek ír kúrvára nem felel meg a valóságnak se a ramod se a vidikártyád nem megfelelő de még a procid se igazán, hiába annyit ír gépigénynek a játék, de ramból is alsóhangon kell 4 giga a normális működéshez...
2014. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!