Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a skyrimot bemodol...

Hogyan kell a skyrimot bemodolni ENB grafikai modokkal? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni hogy Hogyan kell a skyrimot bemodolni ENB grafikai modokkal, mert láttam egy csomó videót, és rohadt jól néznek ki, de nem tudtam hogy kell használni, pl itt azt leírták, de nem értettem [link] előre is köszi a válaszokat

2014. máj. 17. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyszerű:

1.ugye leszeded az adott típust (pl realvision,opethfeldt stb)

2.és az egészet oda bontod ki a játék könyvtárába (nem datába csak magába a játék mappájába)

3.az adott enbhez le kell szedni a hivatalos enbnek egy fileját (D3d9.dll) ezt erőteljesen a wrapper mappából ajánlom mivel kettő fajta van.

4.A D3D9.dll filet másold be a játék könyvtárába(ahová a többi filet is betetted) Ezután már csak elindítanod kell a játékot és már mehet is az állítgatás.

Amit leírtam az tipikus példa de akad egy két enb ami másabb (Realvision enb-t nexusmodanagerrel kell telepíteni,utána még egy filet kell futtatni amit betett a datába,utána a d3d9.dll aztán az enbhost.exe-t is be kell másolni,de azt sosem szabad elindítani,Erőteljesen ajánlott, ez és az Opethfeldt viszi a prímet,de még a project enb és a serenity enb is remek,bár érdeme mindenfélét kipróbálni hogy megtaláld a kedvenced)

Remélem tudtam segíteni!

2014. máj. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!