Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunder vagy World of Tanks?

War Thunder vagy World of Tanks?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb? tudom h nem egy kategoria de akkor is..melyik add több játékélményt? :)

2014. máj. 13. 19:44
1 2
 11/20 Warren Scott ***** válasza:
89%

Tegnap volt alkalmam kipróbálni a War Thunder tankjait és azt kell mondjam játék élményben számomra veri a WoT játékmenetét.

Nincs kétségem felőle hogy a WoT adott esetben valósághűbben adja vissza a tankok kezelését, de a valósághűség ha a játékélmény rovására megy akkor onnantól már probléma.


Az egyik kimondottan okos döntés a War Thunder készítőitől, hogy van három vezérlési mód, az árkádostól a realisztikus irányításig, és ugyanígy három játék mód is.

Ezekkel operálva egészen komoly és feszültséggel teli ütközeteket lehet összehozni, vagy ha csak fél órát akarsz játszani, akkor az árkádos játékmódban lehet egyet "darálni"


És még mindig nagyon szép :D

2014. máj. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 toth.peter ***** válasza:

A wotot teljesen tönkre tették. Minden tankot agyon nerfeltek (példa IS-6 páncélja, egész Type-59, tüzérek agyon nerfelése, pedig ugyanolyan fontosak, mint egy normál tank),

és ahelyett, hogy a játékot tennék élvezhetőbbé (replay bugok kijavítása, 1 hp-s tankok eltüntetése, szellem lövedékek eltüntetése, láthatatlan tankok eltüntetése) olyanokra pazarolják az idejüket, és az erejüket, amik abszolút fölöslegesek (pl.: Best Russia replays of the month-én így nevezem-, "RNG" sorozat-ami abból áll, hogy bemutatja, hogy a játékosok nagy része mennyire nem tud játszani- 8 bit tales, pályák és tankok variálása).

2014. jún. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

WT, már csak a játékosok értelmiség szintje miatt is! Grafikát írták sokan, és sok helyen olvastam, hogy már több magot használ, jól optimalizált játék, már egy féléve játszok és még mindig nem sikerült belőnöm a graffot... Többek közt emiatt jöttem át a WoT-tól, hogy széééppel játszak, de nekem full low-ra van nyomja és lövész nézetben így is akad sokszor :S Pedig a WoT a fos optimalizálásával medium-high grafikán ment!

Igaz, a laptopom sem mai, de ha az jól futott akkor ez miért nem? ( Bocsánat a kérdezőtől, hogy itt kérdezek! )

Tudna valaki segíteni?


( WIN7 64bit, IntelCore i3 CPU M 330 @ 2.13GHz, 4 GB RAM, NVIDIA GeForce 310M a laptop )

2014. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 toth.peter ***** válasza:
Ha jól tudom, akkor a wt több helyet foglal.
2014. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Mihawk válasza:
Az a fő kérdés, hogy mennyire akarsz valósághű játékot játszani, mennyire érdekel a minőség. Ha valósághűbb, nehezebb, minőségibb játékot akarsz játszani akkor WT. Nehezebb mint a wot, összetettebb is és tudni kell vele játszani, hogy jó legyél benne. Arcade játékmódba még annyira nem kell tudnod játszani viszont realistic és simulator játékmódban már igen. Realistic és simulator módban már tudnod kell távolról felismerni a tankokat, azoknak a tulajdonságait (gyenge pont, sebesség, tűzerő, tűzgyorsaság stb.), tudnod kell a saját tankod tulajdonságait, a távolságot megbecsülni stb.
2015. júl. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én leginkább azért szeretem WT-t mert nem igazán pay to win,premium nélkül,ha jól játszok azért elég szépen adja a pénzt,míg WOT-ban ezt nem tapasztaltam,pár garassal kiszúrta a szemem,meg szerintem fejlődni gyorsabban lehet.
2016. máj. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 turbika04 válasza:
Szerintem a war thunder a legjobb játék és simán leelőzi a world of tankset ;)
2017. jan. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 algayerz1 válasza:
Szóval a war thunder tankos része egy irányíthatatlan szar bugos a tankok össze vissza csúszkálnak néha eltűnik a lőszerem ezt kb ezer csata után mondom wot-ban a tankok irányíthatók nem csúszkálnak és az átlaghoz képest a fizikája nagyon ott van. Ha TUDSZ JÁTSZANI VELE AKKOR NEM PÈNZÉHES. Mellesleg war thunderben minden premium tank egy kisebb vagyon míg wotban már 700ft ért is vannak.wot a jobb kb 10ezer csata és nègy év játék után mondom
2017. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gyuszi47 válasza:

eredeti kérdés ideje :2014. máj. 13. 19:44

mai napra még inkább jellemző hogy a WT a NUMBER 1

itt a videó róla a world of tank felét se tudja se grafika se technika terén + a WOT nem a valós képet adja hűen állandóan nerfelik játszanak a közel sem valós páncél vastagságokkal!!


WARTHUNDER !! No1 ! nézd meg a videót....


[link]

2018. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Zakkant89 válasza:

[link]


függetlenül a post írásának idejétől itt pontosan leírják ,hogy miért a WoT a jobb és ezt WT playerként írom ....

2021. okt. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!