Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyik szerveren de viszont...

Berzsán tamás kérdése:

Egyik szerveren de viszont vannak olyan adminok ott akik nagyon szoktak csalni, de nem dobják ki őket (azért mert admin). Vmi olyan programot keresek amivel csalhatok de nem tudnak kidobni?

Figyelt kérdés
pc
2014. máj. 7. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Játék helyett inkább a magyar nyelvtannal foglalkozz.
2014. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress csak!
2014. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a Magyar helyesírás szabályai című könyvben néznék utána, ugyan találni nem fogsz benne ilyet, de legalább valami hasznosat csinálsz.
2014. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és az adminok akkor is bannolhatnak vagy kickelhetnek a szerverről, ha nem szimpatikus nekik a képed (amire az értelmi szinted alapján jó esély van), nem bírók, hogy bizonyíték kelljen nekik a csalásodra.
2014. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az IQ-d egyenlő a koroddal.
2014. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem vok hülye nyelvtan a második legjobb osztályzatom(5)csak olyan sokat írtam,hogy törölni kellett a szövegeket és nem volt kedvem leellenőrizni ami így kijött.ja és nem tudom mért kell ilyen negatívan válaszolni,mintha titeket nem idegesítene a csaló adminok meg stb.,am meg én így is jól játszok ti meg sza..k vagytok
2014. máj. 14. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!