Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO Nem tudok piacon venni...

CS:GO Nem tudok piacon venni semmit mert olyat ír ki hogy 30 nap még nem telt el az első vásárlás óta. Ez így oké de én kaptam a cs-t ajándékba és onnantól számít a 30 nap? Vagy pedig venni kell valamilyen játékot és várni 1 hónapot? .

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van , csak nekem több saját vásárolt játékom van. Lehet fel kell tölteni 5 euróval a steam pénztárcád. Ha sikerül valahogy megoldani vagy valaki le tudja írni azt én is megköszönném .
2014. máj. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy két szabály amit be kell tartani például olyan fiók kell neki ami tartalmaz egy vásárolt játékot amely több mint 30 napos de nem több mint egy éves.Tehát magyarul ha van egy fiók amin van egy játék már több éve akkor a piachoz kell egy ujabb játékot venned +30 napot várnod.Ezen felül még a Steam guard-nak is be kell,hogy kapcsolva legyen +15 napot várni utána.


Ha megváltoztatod a jelszót váni kell 5 napot.Ha két hónap mulva lépsz be új jelszót kérve akkor 30 napot kell várni.

2014. máj. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tehát ezzel is arra serkentik a manókat,hogy minden évben vegyenek új játékot...de aranyosak!!! Köszi a választ!
2014. szept. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!