Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a legjobb...

Nektek melyik a legjobb jungle champ a LoL-ban?

Figyelt kérdés

És miért pont ő?

És melyik jobb Elise vagy Vi?

Eddig még csak Elissel volt dolgom, Vi-t még nem próbáltam ki, de Elise nekem nagyon bejön. Róla mit gondoltok?



2014. máj. 4. 09:16
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
Nekem Noct a mainem, vele egyszerűen jó vagyok, mert sokat játszottam vele (main accon 12k minion killre van 6k neutral minion kill), de pl. még Udyrt imádom, mert még a nerfelt feral is nagyon jó rá, kegyetlen clear speedje van... Az említett kettő közül, ha megy, én Elise-t preferálnám, AP jungle ritka, és Elise nagyon erős tud lenni, ha jó vagy vele. Vi meg igazából most nagyon meta, tankos, de van dmg-je, gap closer gankhez, mi kell még? Nekem nem tetszik, nem akarok vele játszani, de elismerem, hogy erős, és jó jungler.
2014. máj. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!