Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dota 2 legjobb carry?

Dota 2 legjobb carry?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs "legjobb", a szituációhoz kell választani a legjobban illőt.
2014. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs balance a játékban a herok között van legjobb.
2014. ápr. 22. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, balance egyáltalán nincs benne. Attól függ,hogy érted a "legjobbat", plusz hogy az ellenségnek milyen hősei vannak. Mert pl. Rikimaru egy nagyon szar hős, de a végén 3 ütésből letudja szedni a nem tank hősöket, viszont egy Gondar vagy Slardar ha megtudja jelölni,hogy ne legyen láthatatlan akkor hamar meghalhat. Yurnero is akárkit megöl ultival a játék vége felé. Phantom Lancer is kb. 5 másodperc alatt megtud ölni akármilyen tankot a sok szar klónjának hála. Strygwyr, Slark, Ursa, Huskar, Axe, Naix, Barathrum, Traxex is túlságosan feltápolt szar hősök. Szal van miből válogatni.

Az én személyes kedvencem Kunka és Bristleback.

2014. ápr. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sztem meg faceless void.
2014. ápr. 22. 18:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Void is jó, de egy Blademail+Abyssal kombó egyszerűen leszopatja.
2014. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bristleback is egy feltápolt szar hős ahogy te mondanád.
2014. ápr. 22. 18:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Odablinkel rádrakja az ultit és véged van blade mail látja hogy ilyet veszel vesz egy bkb-t és csá lecsap.
2014. ápr. 22. 18:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Bristle nem tudjs az ultit rád rakni, mivel az egy passzív. A többi felsorolt hős mind egy hulladék, Bristlelel nehezebb nyerni, mint azokkal a szarokkal.
2014. ápr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem sincs legjobb! Én ha carryzek TA-val vagy PA-val megyek!
2014. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!