Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A maffia 2 szaggat windows...

KockaC1999 kérdése:

A maffia 2 szaggat windows 8.1-en. Miért? A gépem tulajdonságai proceszor: Intel (R) Core (TM) I3 CPU M370 @2.40 GHz RAM:4 giga (3.80 használható) Rendszer tipus: 64 bites op rendszer, x64 alapú procceszor.

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mert nincs a gépedben videókártya
2014. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
laptopom van és rá van ragasztva a videó kártya tipusa NVIDIA Geforce GT425m 1gb ki felejetettem hogy úgy megy hogy elindul folyamatosan elkezd szaggatva menni majd néhány pillanat után ujra folyomatosan megy.
2014. máj. 2. 18:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem...

először is vedd lejebb a grafikát... ezek nem asztali számítógép alkat részek sokkal kisebb a teljesítményük.

Ha mondjuk minimumon is ezt csinálja akkor két lehetőség van...melegedik a gép... rakj a géped alá valamit hogy ne legyen olyan közel az asztal laphoz vannak kifejezetten ilyen laptop alátétek ventillátorral de bmi megteszi én két cigis dobozt rakok be a két hátsó gumi láb alá, ezek után keress egy ventillátor vezérlő programot és amikor játszol vedd feljebb a fordulat számot.

Mielött a következő eshetőséget vennénk bár evidenica de ki tudja alapon rákérdezek ugye a laptop hálózati áramról megy amikor játszol?!

Ha igen akkor az energiagazdálkodási beállítások közt válasz ki vagy csinálj egy új sémát és a speciális beállítások közt a MINIMUM processzor teljesítményt húzd fel 80-100% -ra ... ezt kiséletezd ki hogy honnantól nem szaggat a játék, ne terheld feleslegessen folyamatosan a processzort.

2014. máj. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat megpróbálom amit javasoltál nagyon hasznos tanács és még egzszer nagyon szépen köszönöm es a szak szerũ magyarázatot
2014. máj. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!