Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért írja ki rust szerverre...

Miért írja ki rust szerverre veló felcsatlakozáskor, hogy "Exception: Trying to read past the buffer size - likely caused by mismatching Write/Reads, different size or order"?

Figyelt kérdés
Esetleg más találkozott már hasonló problémával? És ha igen akkor mi rá a megoldás? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!
2014. máj. 1. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy lassú a neted. Tudom, hülyén hangzik, de vagy a feltöltés vagy a letöltés ment el egy kis időre. Ha más szerverre fel tudsz menni, akkor az adott szerverrel van a baj. Ám nekem ezt kiírta akkor is, amikor 10M volt a le és 2 a feltöltés. Az viszont a Rust hibálya. Ha erről van szó, restartold a gépet és indítsd újra.
2014. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más szerverekre fel tudok menni és a gépet mmár azóta többször ujrainditottam,de semmi.Megpróbáltam ujrarakni a rustot de attól sem változott.Más szerókon nincs semmi gond viszont egy ismerősöm szerint lehet,hogy olyan szinten a szeró hibája,hogy amig ujra nem inditják nem tudok majd addig felmenni.Szerinted lehet alapja?
2014. máj. 2. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet szerverhiba is. Nincs a szervernek FB oldala vagy csoportja? Írhatnál nekik.


Bár nálam tegnap érekes helyzet állt elő. Futottm és kaptam egy óriási lagot. Két perc után kirakott a szerver lag végett 5 percre. Felmentem újra és megint a lag. (Megjegyzem Skype Utorrent futott) És úgy gondoltam még egyszer felmegyek,de nekem is ezt írta ki. És este már jó volt.

2014. máj. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!