Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki elmagyarázná ezt a...

Valaki elmagyarázná ezt a Kha'Zixet? :D

Figyelt kérdés

Mit csinál a q-ja, és a videóban mi az a kör ami renger körül van? (azt a videót mondom ahol kiválaszotd a karit és külön bemutatják a spelleket, tehát nem a spotlight videót mondom) :D

Mi a passiveja? - ezt sem nagyon értem..

W azt tudom hogy slowol de amikor a vidiben mutatják, ott ha közel van akkor hp-t is tölt vissza? :O

Az ugrást és az ultiját értem :)



2013. júl. 14. 20:55
 1/8 Nami the Tidecaller ***** válasza:

A q-ja megjelöli az ellenfeleket és ha messze vannak a csapattársaiktól bónusz sebzést kap az alap mellé.

A passzívja az hogy ha nem látják egy ideig,akkor megkapja az unseen threat bónuszt ami azt jelenti hogy a következő alaptámadásod bónusz sebzést kap és lassít.

Igen tölt vissza hp-t ha közel vagy.

2013. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

és még azt szeretném tudni, hogy minionok és enemy champek körül mik azok a körök?

A Q-t még nem egészen értem.. tehát akkor a q-ja csak annyi, hogy elnyomod és sebez? - ennyi? vagy hogy érted hogy messze vannak a csapattársaiktól..?

a q-ja most nekem vagy túl bonyolult vagy túl egyszerű :D

2013. júl. 15. 01:18
 3/8 A kérdező kommentje:
tehát ha valaki egyedül mászkál, rátámad egy kha'zix akkor q-val többet damagelek rá?
2013. júl. 15. 01:21
 4/8 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Ha megjelenik a kör azt jelenti hogy távol van a társaitól és többet fog sebezni a q.
2013. júl. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nami the Tidecaller ***** válasza:
Az ellenség a társaitól.
2013. júl. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a legjobb ha megvárod míg bekerül free-be és megnézed magadnak :)


a q-ja akkor sebez nagyobbat ha meg van jelölve a célpontod. (a leírásodban ezt takarja szerintem a kör)

a w kapott egy durva nerfet szal már a healjét inkább felejtsd el, régen többet ért :) de igen még most is healel és lassít is :)

a passzívja azt takarja, hogy ha nem látják egy ideig akkor bónusz sebzást kap (X+%AP arányban, wikin nézd meg).


nekem nem jön át valahogy. én valahogy skillshotos karikkal tudok effektíven játszani :D

2013. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hmm.. értem köszi, már megvettem, azóta játszottam vele sokat és megértettem :D

köszi a válaszokat

azért a w-jét megnéztem volna milyen volt nerf előtt..mennyit healelt stb :D

2013. júl. 16. 20:37
 8/8 Imperator2001 ***** válasza:

Tudom hogy tudod néhány képeségét, de azért leírom az összest


Unseen Threat (Passzív): Amikor Kha'Zix nem látható az ellenséges csapat számára, megkapja az Unseen Threat-et, amellyel a következő alap támadása, amit egy ellenséges bajnok ellen intéz bónusz mágikus sebzést okoz és lassítja is a célpontot.



Taste Their Fear (Q): Kha'Zix passzívan megjelöl olyan ellenfeleket, akik kissé elkülönülnek csapattársaiktól. A Taste Their Fear fizikális sebzést okoz egy egyedüli célpontnak. Az elszigetelt ellenfeleknek megnövelt sebzést okoz.



Passzív: A többiektől elszigetelt ellenfeleket megjelöli.



Aktív: 70/100/130/160/190 (+1.5) fizikális sebzést okoz. Ha a célpont egyedül van, ez a mennyiség 100/145/190/235/280 (+2)-ra nő.



Evolved Enlarged Claws: Az egyedül lévő ellenfelekbe vitt sebzést 12%-kal megnöveli a célpont hiányzó élete alapján (ez maximum 200 lehet szörnyek ellen). Megnöveli a Taste Their Fear hatótávolságát és Kha'Zix alap támadását 50-nel.



Ára: 25 Mana


Hatótávolsága: 325



Void Spike (W): Kha'Zix tüskéket lő ki, melyek becsapódáskor robbannak, fizikai sebzést osztva a közelben lévő ellenségeknek. Kha'Zix gyógyul ha a robbanás körén belül van.



A robbanások 75/115/155/195/235 (+0.9) fizikális sebzést okoznak a közelben lévő ellenségeknek. Amennyiben a hatókörzeten belül tartózkodik, Kha'Zix 40/70/100/130/160 (+0.5)-t gyógyul.



Evolved Spike Racks: A Void Spike használatánál három tüskét lő ki tölcsérben. A lövedékek ezenfelül az Unseen Threat lassítását és sebzését is beleadják (amennyiben eltalálnak valakit).



Ára: 60/70/80/90/100 Mana


Hatótávolsága: 1000



Leap (E): Kha'Zix egy bizonyos területre ugrik, fizikai sebzést osztva az ellenségeknek akiket ér.



Az ugrás által okozott fizikális sebzés 65/100/135/170/205 (+0.8).



Evolved Wings: Megnöveli a Leap hatótávolságát. Amennyiben öl vagy assist-ot szerez, a Leap azonnal újrahasználható (cd reset).



Ára: 50 Mana


Hatótávolsága: 600



Void Assault (R): Aktiváláskor Kha'Zix láthatatlanná válik és Unseen Threat-et kap, megnövelt mozgási sebességgel. Kha’Zix ismét használhatja a Void Assault-ot egy rövid időre az aktiválás után.



Passzív: Minden Void Assault szintlépés lehetővé teszi Kha'Zix-nak, hogy fejlessze valamely aktív képességét, plusz hatást adva nekik.



Aktív: 1 másodpercre láthatatlan lesz. Az Unseen Threat bekapcsol és 40%-kal megnöveli Kha'Zix mozgási sebességét. 10 másodpercen belül másodszor is használhatja az ultit.



Evolved Active Camouflage: Az aktív láthatatlanság fejlesztése lehetővé teszi Kha'Zixnak, hogy míg a képesség tart, a Void Assault-ot háromszor is használja. Eközben minden bejövő sebzést 40%-kal csökkentve kap meg.



Ára: 100 Mana


Hatótávolsága: 0

2013. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!