Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elmagyarázná, leírná valaki...

Elmagyarázná, leírná valaki léccives hogy ugye a kotor 1-be revannal vagy és mikor megölöd malakot utánna mi történik revannal és bastilával meg carthal és hol vannak a kotor 2-be a kotor 2 is ott vannak ezek a szereplök?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 07:15
 1/4 anonim válasza:
Lol mért a hardver topocban teszel fel ilyen kérdést?
2013. jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mer elnéztem !
2013. jún. 13. 15:06
 3/4 anonim ***** válasza:
LÉCCIVES??? Két c-vel??? Egyébként nem tudom a kérdésedre a választ, és remélem sikerrel jársz,de ez szemet szúrt!
2013. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik végződésre vagy kíváncsi? Ha Sithet alakítasz akkor megölöd a csapatodat, és Bastillát megrontod, és összejöttök... Ha Jedi útra térsz vissza (ezzel folytatódik az alaptörténet), akkor elhagyod az Ében Héját, elmész az ismeretlen űrbe, hátrahagysz mindenkit (Bastillának azt mondod, hogy várjon rád mert visszatérsz, erről találsz 1 holocront a 2ben ha Jedi vagy, vagy találkozol vele, már nem pontosan emlékszem, nagyon régen játszottam már ki de kb úgy összvissz 7-8szor). De ehhez (ez egy érdekesség egyben, és ez alakítja a történet alakulását, pontosabban a végét) a 2elején megkérdezi tőled Atton amikor reavenről beszéltek, hogy ki volt ő és ha ott kiválasztod azt hogy Reaven jedi útra tért vissza, akkor találkozhatsz Bastillával a sithek bolygóján (hirtelen nem jut eszembe a neve, áh Korriban), és a végén utána mész az ismeretlen űrbe, hogy megöld és elvedd a hatalmát vagy valami hasonló, ha Jedit alakítasz akkor asszem vissza akarod téríteni őt. De tapasztalat: Sithel lenni a 2ben poénabb, mert megronthatod Brianat (Handmaiden), aki a tanítványod lesz, és összetűz az anyjával, de ehhez nagyon sokat kell beszélni vele. Ha jedit alakítasz, és azt mondod Reaven is Jedi volt akkor meg segíteni mész utána. Dióhéjban ennyi, elnézést ha valami nem stimmel, tényleg régen játszottam már ki de megunhatatlan játék :-) ha 1X kijátszod még kb a játék 2/3át nem is ismered!
2013. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!