Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen böngészős játékkal...

Milyen böngészős játékkal játszotok?

Figyelt kérdés
PL: Ikariam, O-game...ezekhez hasonló
2014. ápr. 29. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Már régóta (kb 3 éve) egyikkel sem, de régen játszottam a fönt említettekkel, ezen kívül Grepolissal, The West-tel (ezzel húztam a legtöbbet, összesen legalább fél évet), Katsuro, Gladiatus, Shakes and Fidget (na ez az utóbbi 2 egy katasztrófa volt már akkor is), Forge of Empires (aznap regisztrálhattam, de legalábbis azon a héten, amikor kijött), Farmerama, Én kicsi tanyám (és Kertbirodalom), Europa 1400... tehát kb mindenben volt részem. Bánom azt a rengeteg rászánt időt, talán egyedül a The West "érte meg", már amennyire egy virtuális dolog megérheti.
2014. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Én is rengeteget toltam:

- Végzetúr

- Ikariam

- O-game

- Travian

- Klánháború

- Farmerama

- ZooMumba

- Kertbirodalom

- Tanoth

- Kingsage

Volt még valami hal etetős is de nem tudom a nevét.

The west, howrse, bitefight csak ismerősnél láttam engem nem fogott meg.


Nagyon sok emberrel ismerkedtem meg és van akivel ma is tartom a kapcsolatot de összeségében így 6-7év után csak annyit mondok, hogy minden perc felesleges. Teljesen értelmetlen pénz nyelő játékok. A listából kb 2-3ba költöttem 5-10ezret maximum.


Egyedül a Battleknight volt élmény amire nem bántam meg, hogy költöttem amíg nem jött az új verzió pár éve. Azóta eléggé pénz függő lett a játék.

2014. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!