Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3150-ért champ, melyiket?...

3150-ért champ, melyiket? Miért? Nektek melyik/melyek van/vannak meg?

Figyelt kérdés

Nos, most jöttem rá, hogy minden héten(?) lehet venni olcsón champeket.

Mivel csak 400 RP-m van ezért gondoltam elköltöm, de csak olyan champek jöhetnek szóba, ami 790 RP-be kerülnek, mivel azokon a heteken féláron vannak. És ahogy így vissza néztem, rájöttem, hogy ez egy körrendszeren alapul, vagyis egyszer sorra fog kerülni az összes champ.

Noszóval, ahogy így elnézegettem, ezeket jöhetnek szóba: Nidale, Miss Fortune, Pantheon, Akali, Shen, Lux, Sona, Xin Chao.

Ezekkel még nem játszottam: Nidale, Akali, Shen, és Sona.

És Katarina meg van. Szóval az már nem kell.

Melyiket ajánljátok?

Bármelyik lanere lehet. Nekem tök mindegy.

Esetleg ajánlhattok másokat is.


Amúgy megéri RP-t venni?



2014. ápr. 28. 17:54
 1/3 cseh99 válasza:

Üdv!

-Elsőkörben szerintem ne is vegyél rp-ért championt tekintve hogy kb 2 hét alatt megvan a 3150ip és vannak leárazva egész jó skinek.

-Ha ezek közül szeretnél venni gondolom hogy már végighallgattad a tipikus "olyat vegyél ami a te stílusod és tetszik" én is ezt mondom.

-De ha ezek közül választani kéne nekem az első Pantheon lenne(mert a kedvenc karakterem és megvan rá a Glaive warrior Pantheon skin)

-Na de térjünk rá arra hogy miért:

-Jungelbe:jó a gank és jungle potenciálja van global ultija amivel jól lehet gankelni és stunja+jól lehet vele counter jungelezni

-Topra:Aránylag championt counterel,durván eliminálni tudja az enemyt,jó teamfight potenciál.

-Rp-t szerintem annyira érdemes venni hogy a kedvenc championodra veszel skint vagy mystery giftelsz.

-Ennyi lett volna de akit még ajánlok ha tetszik másik pár kedvenc karakterem:-Nasus,Hecarim,Jayce,Yorick,Zed,Yasuo,Shen,Olaf,Dr.Mundo,JarvanIV,Nocturne,Kha'zix,Rengar,Jax,Renekton

-Szerintem ők a legjobbak.

-Neked sok sikert a játékban,Remélem segítettem.

2014. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem Sonát, csak a jelenléte sokat változtat a csapaton (aurák miatt), egy jó ulti meg aranyat ér. Bár late game-ben már spell spam champ, elején meg nagyon törékeny. Az aurákkal jól kell játszani, amúgy egyszerű. Azért ennyi alapján ne vedd meg, support, de láttam már miden és topon (ott gyilkolt, félelmetes).

Egyébként nem egyszerűbb ennyi IP-t összegyűjteni, mint elkölteni a kezdő RP-t? RP-ből én inkább ingyen nem megszerezhető dolgokat vennék (mondjuk skinek), ha ilyenre van igényed, akkor érdemes többre is beruházni.

2014. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtök válaszát, de az a helyzet, hogy engem a skin nem nagyon érdekel...És ha már megvan az a 400 RP, hát mondom elköltöm
2014. ápr. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!