Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell be tenni a zombi...

Hogy kell be tenni a zombi modot a black ops ba? Mert ha rá megyek akkor valamit ir és ki dobb a fö menűbe

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ki kell bökni a hernyócsavarral a meghajtót, ezzel kényszerből megduplázod a hengerfejpakolást, így 100 évig is fog menni.


szívesen

U.i.: az emberiség megérett a pusztulásra. A helyesírásod miatt.

2014. ápr. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarul: mi a hiba? törr? eredeti? milyen a crack? Semmi infó nincs, amivel segíthetnénk...
2014. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát angolul
2014. ápr. 24. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ha most bemásolom a pénzügyi rendszer működésének terminológiáját, vagy dobostorta receptjét angolul, tökmindegy. Rákérdezhetek, hogy azt írja-e ki?


Mennyi idős vagy? Illetve: milyen az iskolázottságod? Mert lehetsz 16 éves, de értelmileg kb egy harmadikoséval ér fel a kérdéses. És ezt nem bántásból mondom, ez így van. Nem tudunk segíteni, amíg nem másolod be azt a hibaüzenetet amit kiír neked a játék. Nem baj, hogy nem tudsz angolul, nem értesz a számítástechnikához, azért van az oldal, hogy kérdezz. De nem vagyunk látnokok meg gondolatolvasók. Légy szíves írd le azt a hibaüzenetet amit kiír, ha szeretnél segítséget kapni. Ez nem nekünk fontos, hanem neked. Mi pont lesz@rjuk, hogy fut-e neked az a mod, vagy sem.

2014. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
http call of duty .com/black ops for updates.amugy 10
2014. ápr. 26. 16:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez se teljesen jó, de már ki lehet indulni.

Szerintem az a baja, hogy a zombie mod és az alapjáték verziószáma nem egyezik meg. Szedj le valami patch-et a játékhoz, lehetőleg a legnagyobb verziószámút válaszd, az lesz a legújabb. Utána próbáld elindítani.

2014. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de mit kell be írni hozzá
2014. máj. 5. 15:37
 8/8 A kérdező kommentje:
megcsináltam!de ezt nem tudom: hogy kell berakni zombi mapot?
2014. máj. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!