Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot ajánlanátok PC-re?

Milyen játékot ajánlanátok PC-re?

Figyelt kérdés

A gépem:

Processzor: Intel Celeron duplamagos 2.6 GHz

Ram: 2 GB

Videókártya: Intel GMA 4500 128 MB

Mindenféle jöhet,csak ilyen horror meg stratégia nem.

Köszönöm :)


2014. ápr. 18. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi ami kb 5-6-7 éves vagy régebbi.. ...

Így mondjuk Fifa 2008... fallout 3.. cod 4

meg mittomén írj be évszámokat googliba....

De pl a felsorolt játékoktól ne várd hogy max grafikán fussanak... ha raksz bele egy videókártyát már sokkal beljebb vagy

2014. ápr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Warcraft, starcraft, diablo. Jó dolgokat csinált a blizzard:D
2014. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ajánlom neked a GTA San Anadreast, és annak is a Multiplayer változatát. Két féle multija van. 1.MTA, azaz Multi Theft Auto, meg a SA-MP, azaz San Andreas Multiplayer. Nagyon jókat tudsz SA-MP-on játszani! A legújabb kliens a SA-MP ban a 0.3z, amit a SA-MP.com-on tudsz letölteni! Én ajánlom neked a SA-MP-ot! Elsőnek töltsd le a GTA San Andreast, ajánlatosan a www.thepirateby.org weblapról! A SA-MP legfrissebb kliensének a letöltéséhez használd ezt a linket: [link] Ha meg a szerveremre szeretnél jönni, ami most Kamionos, persze több munka is van benne, akkor itt az IP, amit felül a pipa jelre kattintva kell bemásolni a SA-MP klinsen belül a porttal együtt! Na szóval, várunk minden kedves játékost! IP: 37.221.210.30:7805
2014. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért a drága kicsi szerelmemet(gépem) nem kell ennyire leírni..:DDD FIFA 14 is ment rajta még ha a legalacsonyabb grafikán is..:D De már beleuntam a fifázásba pedig nagy focirajongó vagyok.Köszönöm a válaszokat
2014. ápr. 18. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!