Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft játékosokhoz...

World of warcraft játékosokhoz szólna a kérdésem (? ) :D

Figyelt kérdés

Tauri szerveren játszom, és most lett meg az első 80as karakterem. Balance druid. Viszont sok olyat olvastam, hogy a balance druid nem az igazi :D és, most azon gondolkozom, hogy váltok feral-ra és ott a cica formára. Az lenne a kérdésem, hogy megéri-e váltani? és, hogy jó kaszt-e a feral druid? valamint, hogy érdemes-e időt fektetni ebbe a karakterbe vagy inkább csináljak egy rugoet?

Előre is köszönöm a válaszokat és aki olyat akar írni, hogy hagyjam abba, töröljem a játékot, elveszi az életem, akkor akkor őket megkérem, hogy inkább tartsák magukban a véleményüket.



#WoW #rugoe
2014. ápr. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Druida az egyetlen karakter aki bármelyik pozícióba játszat. (mivel a pala nem lehet ranged DPS). Azt kellene tudni milyen patchen van pontosan, mert a patchekkel változik az erősség. Anno a Cata elején baromi imba volt a Feral Cica. De egyébként a Bomkin-t sem egy nagy whas is thas irányítani, sőt sokkal lazábban lehet mint a macskát. Lényegében a macska ugyan olyan mint a rugó.
2014. ápr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a balance druid elég jól megy, csak kicsit ráuntam ezért gondoltam h ink feralként folytatom. Egyébként most még wotlk van a szerveren de már tesztelik a catát, és vmikor átlép arra a szerver. Az érdekelne, hogy feral druid lehet, olyan vagy közel olyan jó mint egy rugoe, mert azt írják a druidról, hogy ugye minden féle kari lehet de egyikben sem olyan jó mint egy másik karakter.
2014. ápr. 14. 20:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Catában ha jól emlékszem a Feral cica volt a harmadik legjobb DPS az Arcane Mage és a Combat Rugó után.
2014. ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki se játszott feral dps-t Tauri mikor icc első hónapjaiban toltam. A legtöbben azt mondták nem müködik jól, de volt aki azt mondta csak jó gear mellett érdemes. A létercsirke amúgy jó dps, csak ne aggrozd le a bosst.
2014. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a feral nem egy könnyű dolog, még wotlk-ban de mop-ban lényegesen egyszerűsitettek rajta.
2014. ápr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!