Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft nevű játékho...

World of Warcraft nevű játékhoz eredetin lévő Gamemastert keresek?

Figyelt kérdés
Feltörték az accuontomat és meg változtatták az adataimat és nem tudok be lépni és nem tudok angolul hogy tudjak írni a blizzardnak.
2014. ápr. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem még megvan a cd-kulcsod. Az egy erős bizonyiték, hogy tiéd az acc. Csak van angolhoz konyitó ismerősőd, esetleg valaki megszán téged itt.
2014. ápr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát jól látod a supportnak kell írni....


én se tudok belépni a blizz accountomba..bár annak más oka van... szerintem a személyidet is készítsd elő...mert nekem kérték amikor vissza akartám állítattni....csak lustaságból nem vittem végig a procedúrát.... ajánlom amúgy ezt

[link]

2014. ápr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A CD kulcsom meg van meg .meg az a gáz hogy már a jelszómat meg a titkos kérdésemet is elfelejtetem.:(
2014. ápr. 13. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Az nem gond csak kell a személyid...

hogy hol kell azt keresd meg magad... már én se emlékszem annyira nem hozott lázba a kérdés

2014. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!