Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Elder Scrolls Online-al...

Az Elder Scrolls Online-al játszik már valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nem tudok dönteni, hogy megvegyek e. Az alábbi szempontok fontosak:

- lehet offline játszani vele?

- van piactér ahol játékbeli dolgokkal lehet kereskedni, mint számos mmo-ban?

- van party mód?

- vannak dungeon-k?

- Sok játékos van online?


Addig nem szeretnék 14ezret kiadni érte, amíg ezeket nem tudom. Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. ápr. 8. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

1: Nem, ez egy mmorpg barátom...


2: Nincs, ez csak a metin2 fajta legalja játékokban van.


3: Miért ne lenne?


4: Szintén miért ne lenne?


5: Nincsenek valami sokan, és kétlem hogy többen lesznek, én pl kicsit csalódtam.

2014. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

omfg!!!

benne a neveben hogy online es te megkerded hogy lehet-e offline jatszani

a betazok meg panaszkodtak eleget, en biztos nem vennem meg

2014. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Oké, hogy benne a nevében, de ez nem sima mmorpg. Ebben küldetések, mellékküldetések vannak, és az egész játékot felrakod a gépre tudtommal. Ergo, mivel a gépeden van, feltételeztem, hogy raknak bele lehetőséget az offline játékra (ami ugyanolyan lenne mint az online, csak éppen nem lennél online). Nem tudom értitek e mire gondolok. Ez nem hagyományos mmorpg, mint a többi. :)


Piactérnek pedig azért van értelme szerintem, mert pl. egy-egy keményebb dungeon-ben megszerzett cuccod kirakhatod árulni, mert nem biztos, hogy más is meg tudja szerezni.


Minden esetre köszönöm a válaszokat :) Akkor egyelőre alszok még rá egyet, aztán meglátom. :)

2014. ápr. 9. 04:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget ki mondta? Sima mmorpg ez is, annyiban más hogy az Elder Scrolls harcrendszerével.
2014. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ergo, mivel a gépeden van <- a tobbi mmorpg is a gepeden van, megsem lehet offline jatszani
2014. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Piactérnek pedig azért van értelme szerintem, mert pl. egy-egy keményebb dungeon-ben megszerzett cuccod kirakhatod árulni, mert nem biztos, hogy más is meg tudja szerezni. "


Erre jó az AH....

2014. ápr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!