Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszik az Elder Scrolls 3...

Ki játszik az Elder Scrolls 3 Morrowind-al? Mik benne a fontos dolgok?

Figyelt kérdés
Angol tudásom gyakorlatilag 0 ezért szinte vakon játszom. Azt látom h nem mindegy hogy beszélek az emberekkel és azt is hogy sok mindenhez arany kell amihez tárgyakat kell eladni, de ha elveszem akkor megtámadnak. Gondolom nem így kell, ezért aki tudja hogy kell jól játszani, az írja le a fontos dolgokat :)
2011. dec. 26. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
angol tudás nélkül sajnos lehetetlen, de van hozzá magyarítás. keress rá arra, hogy "morrohun".
2011. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Oblivion nal is kezdheted voln ahoz is van magyariţás amugy

Morrowind még angol tudásal is elég nehéz játék

régebi stilusu rpg azért

magyaritva biztos könyeb lesz:)

de én Oblivion t szeretem nagyon

most meg Skyrimet:p

Morrowind az elég esetlen még de jó amugy:)

2011. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha van egy szoba de nincs bent senki akkor van csak értelme a tárgyakat begyűjteni ? És akkor érdemes is mindent lenyúlni ?
2011. dec. 27. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan!Morrowind világa hatalmas, ezért bárhol akadhat egy két jól ellopható dolog.Már amikor kezded az adóügynökség irodájában emeld le azt a nehéz kis mésztálcát, dobd el majd ha odaér az őr és befejezte a dumáját vedd fel.Ilyenkor már nem veszi vissza.Én végigjátszottam, és annak folyamán is elég jó cuccokat lehet szerezni(a Redoran vezértől deadrikus dai katanát).Viszont Hecerinde egy idő után beadja a derekát és Nagymester tolvajfelszerelést vehetsz tőle.A tolvajkulcs és hatástalanitó fontos ha lopni akarsz(a végigjátszás során is fontos!).A tolvajok céhe jól fizet, de a Hlallu ház is.Én a háznál kezdtem, mert könnyű küldi könnyű pénz.Sok sikert a lopáshoz.És most a játékról:Azt csinálsz amit akarsz.Én a Pengék küldetéseit megcsináltam, de még nincs vége: a Hlallu ház a harcosok céhe a tolvajok céhe a mágusok céhe, csak felfedezésre vár ez a játék.Itt nincs olyan hogy végigjátszás.Csak egy kicsi.A lényeg ugyanaz.Ha érdekel a játék, akkor válaszolj itt vagy dobj meg egy üzenettel.
2011. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!