Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az ARL 44-en melyik jobb ágyú?

Az ARL 44-en melyik jobb ágyú?

Figyelt kérdés
A 105mm-es Canon 13TR vagy a 90mm-es DCA 45? Ha a 105mm-es akkor az APCR lövedék visszahozza az árát? Érdemes azt használni bele? Mert ahogy olvastam az a 230mm-es átütés 330-as sebzéssel párosulva elég brutál még tier 8-ban is.

2014. ápr. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
105ös egyértelműen, nagyon jó löveg és igen, még 8-as tierben is elég jónak számít.
2014. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a 90 mm-es ágyút ajánlanám. A prémium lőszer nem hozza vissza az árát, esély nincs erre. A 90-es löveg mindenre elég alap lőszerrel is. Gondolj csak bele, hogy a tier 8-as prémium heavy FCM 50t-n is ez az ágyú van! 6-7 tierben még a 175-ös átütésű ágyú is bőven jó, nemhogy a 212-es átütésű. Szóval ezzel is mindent át lehet ütni, valamint alig több a kövérebb ágyúnak a prémiumos átütése, ugyanis csak 11 mm-el több. Ez nem ér meg többtízezer kreditet.
2014. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90mm-es DCA45-öt ajánlom. A prém lőszerek annyira drágák, hogy alap fiókkal nem hozza vissza az árát. Prém lőszert akkor érdemes leginkább használni ha nem látsz más kiutat, de a 90mm-es löveg 8-as szinten alap lőszerre is vígan elboldogul. Csak egy példa. A Tigris 88-as L/71-es lövege 9-es szinten is jó 203-as átlagátütéssel. Ezzel szemben az ARL egy szinttel kisebb és 212-es az átlagátütése prém lőszerrel meg 259. Gondolj bele, hogy 6-os szinten nincs akadály neki és mint mondtam 7,8 szinten is bőven jó alap lőszerrel is. Ezt a löveget használja az AMX M4 is. Pontosabb mint a 105-ös és sebzése sem sokkal kisebb. Mikor megvolt az ARL (igaz jó másfél éve volt az már) ezt használtam és nem bántam meg. Persze ha a 105-ös neked szimpatikus akkor használd azt.
2014. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket. Bár a prémium lőszerre a 105-ös ágyúnál gondoltam mivel annak +30 a sebzése a normálhoz képest.
2014. ápr. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!