Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan már valakinek a Titanfall?

Megvan már valakinek a Titanfall?

Figyelt kérdés

Hogy tetszik? megéri megvenni?

és akkor most ezt hányan is lehet játszani neten?


2014. márc. 27. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Felemás játék lett. Falon ugrálás miatt a játék menet jó, de a Titanokkal az egész lelassul, túl monoton lesz. Egyik barátom megvette, kipróbáltam, de elég hamar rájöttem hogy ez se már mint egy sima FPS game a sok közül.
2014. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elég jó kritikákat kapott. tehát annyira azért csak nem lehet rossz játék.


vagyis az eddig látottak alapján. de inkább hiszek a felhasználóknak mint a szaklapoknak.


úgyhogy várom a további kommenteket is :)

2014. márc. 27. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor úgy mondom hogy a BF4-CoD:Ghost hoz képest egy más vonalat hoz, de attól még egy sima FPS, elég kevés lehetőséggel. Na meg azzokhoz a szaklapokhoz vedd hozzá hogy a két nagy cím elég nagyot bukott, mind a kettő csalódás lett. Én azt mondom hogy 10ezret nem ér meg.
2014. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A Battlefield-nek megvan az összes része a 4-el kb minden nap játszok. A COD féle hentelés meg teljesen hidegen hagy

Szóval akkor teljesen más mint a Battlefield? Gondolom akkor a Titanokon kívül semmi más járgány nincs a játékban.

2014. márc. 27. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:

" A COD féle hentelés meg teljesen hidegen hagy "


Eleve nem is értem, hogy került a képbe így a titanfall...

2014. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nem volt módom kipróbálni a beta verziót és nem foglalkoztam a címmel csak most láttam róla egy videót és nem tűnt rossznak. a Gamekapocs féle teszten pedig csak átfutottam.
2014. márc. 27. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy a Titanfallt a CoD MW2 fejlesztői csinálták. Az mw2 után volt egy kis botrány, és jó pár programozó elment, és alapítottak egy stúdiót, most pedig ez az első nagyobb játékuk, a Titanfall. Tehát elég sok köze van a CoD-hoz, gyakorlatilag azt a játékélményt szerették volna elérni pont. Olvass vagy nézz róla videókat, én azt hallottam, hogy viszonylag jó, de azért nem egy Battlefield vagy Call of Duty kaliberű játék.
2014. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2014. márc. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kezdjük ott,hogy minden játéknak megvan a maga fajtája,élménye és az az ember akinek tetszik a Titanfall összevetve egy nagyon király játék nekem nagyon tetszik minden nap szinte játszok vele.Én azért nem hallgatok azokra akik azt mondják,hogy nem jó és ne vedd meg mert nem nekik kell,hogy tetszen hanem neked.Nyilván nem olcsó ezért is kérdezed,hogy megéri e.Megérni megéri max ha bizonytalan vagy várd meg,hogy olcsóbb legyen és döntsd el,hogy szereted-e az e fajta játékokat mert csak úgy nyújt valódi élményt.Mint nekem!
2014. jún. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!