Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem Titanfallt, de...

Megvettem Titanfallt, de valamiért laggol, miért?

Figyelt kérdés
Sziasztok, megvettem a játékot, és valamiért elég csúnyán laggol néha. Nem értem miért a gépigény bőven megvan még lehet, hogy jobb is. Esetleg lehet a netemnek köze hozzá, hogy a drága digi nem azt nyújtja amit kéne ha nem 4szer gyengébbet? Fogalmam sincs mi lehet a probléma, segítsetek kérlek:)

2014. márc. 22. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:

hiaba van meg a gepigany ha nincs minden szukseges driver naprakeszen

a net meg nem hinnem annyira befolyasolna, 2 megas nettel vigan jatszom a vilag hata mogoti telepulesen

Eu szeron vagy?

esetleg nem ir ki hibauzenetet? uj jatekok headstartjanal megesik hogy zsufolt a szero es azert rosszul megy

2014. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is. Laggol akkor, vagy szaggat? Mert ha laggolsz 100 FPS-el, akkor annak semmi köze sincs a gépedhez, hanem a net túl gyenge. Ha meg szimplán szaggat, és 15 fps-ed van, akkor a géped gyenge hozzá.
2014. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért lehet, hogyha leírnád a géped adataid, többet tudnánk.
2014. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A gépem:

8 GB Ram

Processzor: Intel Core i5-2400 CPU 3.10Ghz

Op rendszer: W7 64bit

Videó kártya: Nvdia Geforce GTX 650 1 GB


Egyébként szerintem inkább laggol, mint szaggatna.

2014. márc. 23. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!