Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó barátom mesélt nekem egy...

Kabbalista88 kérdése:

Jó barátom mesélt nekem egy programról/addonról a world of warcrafthoz le lehet szedni, hogy teljesen robot üzemmódra teszi a karaktert. Megy, fejlődik fel veszi a quesztet megcsinálja leadja. Stb mi ennek a programnak a neve? Honnan lehet leszedni?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy egyszerűen fel rakja az illető gamer, és a program automatizálja a karakter és folyamatosan húzza, de a nevét nem tudta, és állítólag még ő is használta egyszer.

2014. márc. 24. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ennyi ésszel sehogy, nem neked való a játék.
2014. máj. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Wow ember ! Így ismeretlenül ki tudtad találni, hogy milyen is vagyok ? Nagyon tudsz. Hínye.... -.-"
2014. máj. 9. 16:16
 13/14 Csiß ***** válasza:
vannak ilyen emberek :) Egyébként sajnos anno pénzért árulták a pve profilokat ehez a bothoz.Nekem van botom (wotlk - 3.3.5a) de csak pvp-zni tud mert nincs hozzá profilom.És mivel igen régi a történet szerintem már nem is lehet venni ilyet a neten.
2014. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:/ azért köszönöm
2014. máj. 19. 02:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!