Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó barátom mesélt nekem egy...

Kabbalista88 kérdése:

Jó barátom mesélt nekem egy programról/addonról a world of warcrafthoz le lehet szedni, hogy teljesen robot üzemmódra teszi a karaktert. Megy, fejlődik fel veszi a quesztet megcsinálja leadja. Stb mi ennek a programnak a neve? Honnan lehet leszedni?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy egyszerűen fel rakja az illető gamer, és a program automatizálja a karakter és folyamatosan húzza, de a nevét nem tudta, és állítólag még ő is használta egyszer.

2014. márc. 24. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

De hülye vagy, hogy ilyet elhiszel... Botok vannak, amik ugyan farmolnak vagy horgásznak heletted, de akkora bannt rádvernek ha kiderül (és bizony kiderül), hogy örök életre leteszel utána az ilyesmiről.

De olyan nincs, ami játszik helyetted. Ennyire ne legyél már ostoba.

2014. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1. nem hittem el, épp ezért kérdeztem

2. amennyire forgalmas a Tauri biztos nem veszik észre

2014. márc. 24. 22:01
 3/14 anonim ***** válasza:
De észreveszik ott is, hidd csak el. Még egy szaros fishbot miatt is képesek bannolni.
2014. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A csalás az csalás. Meg is érdemli, aki ilyet használ.
2014. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Csiß ***** válasza:
Én egy hónapja taurin 2 hétig folyamatosan bg botoltam és a kutya nem vette észre.Ha normális botot szerzel akkor észrevehetetlen kb.Viszont sajnos kicsit nehéz quest profilt szerezni hozzá :'(
2014. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a legjobb botokat is ki szurjak a jatekosok

az mar mas kerdes hogy jelentik-e a gm-nek, es az mit tesz az ugyben

2014. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Csiß ***** válasza:
Kiszúrni ki lehet :) Csak bizonyítani nem tudod sehogy.Healing done az egekben (healer karival botoztam),még sebzés is volt egy kicsi,pályán is jön/megy/lovagol/eszik/iszik/stb..Az,hogy pl nem ír vissza valakinek /w az még nem bizonyít semmit.Ez alapján nincs GM aki kivágná.
2014. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PCgurul válasza:

A taurit mindig figyelik!


Ott azért a moderátorok/admin eléggé figyelnek az ilyesmire,engem elkaptak ,mert másfél óra ülés után nem lettem "away" , még erre is felfigyeltek!

2014. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Csiß ***** válasza:
Valamit rosszul csináltál mert én az egész tesco pvp geart bot-al szedtem ki és a kutya se vette észre (a jelek szerint).
2014. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor végül is, honnan juthatok bothoz ?
2014. máj. 8. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!