Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hecarim, Jarvan 4, vagy...

Hecarim, Jarvan 4, vagy Trundle junglébe?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 15:08
 1/1 savanyújóska ***** válasza:

Mire kell? Jarvannal nem mentem még. Heca jó ganker, és elég kemény initiate-je van (Ulti, E), jó sustain a W-ből, és tankosan is van dmg-e a Q-ból. Összességében tank initiatort lehet vele legjobban játszani szerintem, átlagban olyan 20-40 AD-vel a passzívból. (Külön arra ne buildelj, mert annál olcsóbb simán AD-t venni, de pl. egy Homeguard sokat dobhat rajta, bázis defnél nem rossz.) Hátrány, hogy az ulti az egyetlen CC-d, de nagyon nagy a kill secure potenciál, ha E-vel vissza tudod lökni. (Illetve én Furor-t tudom még ajánlani, a Q miatt Heca sokat profitál belőle.)


Trundle-el régebben mentem többet, az ultija nem olyan nagy durranás, és csak egy cc-je van, amit nem is olyan könnyű elhelyezni. Frozen Domaint nagyon igényli, hogy erős legyen, viszont a Pillar of Ice-al meg vicces dolgokat lehet csinálni a jungle kis ösvényein.


Én azt mondanám, hogy tankosabbnak Hecát, agresszívebbnek Jarvant, neki gap closer-e is van, és az ultival nagyon meg lehet büntetni a rossz pozicionálást. (Nyilván ha nem az Ezrealre dobod rá.)

2014. márc. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!