Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segitene valaki mer a google...

Segitene valaki mer a google nem nagyon akar!?

Figyelt kérdés

Honnan tudnak letolteni mukodo hacket a respawnables es a Blitz Brigade nevu jatekhoz, es ha tudtok a dragonvalera is lehet.Koszonom mindenkinek.

15/F



2014. márc. 20. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Online játékban ne csalj, a többiekkel cseszel ki, single, offline játékban azt csinálsz amit akarsz, de online játékoknál sose használj tiltott programokat. Hosszabb távon csak magadnak teszel keresztbe vele.
2014. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert is?Nem en vagyok az egyetlen!
2014. márc. 21. 21:49
 3/10 A kérdező kommentje:
Mas valaki?
2014. márc. 23. 12:46
 4/10 anonim válasza:
Pont az ilyenek milyatt lessz rossz az összes netes játék
2014. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezen kívül értelmes hozzászólás?
2014. ápr. 4. 20:14
 6/10 anonim válasza:
Nem tudom, úgy látszik te vagy ezeknél a játékoknál az első aki csalni akar...
2014. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
En csak azert akarok csalni mer mar idegesitt a tobbi angol akik felvannak fegyverkezve mint alat es megmozdulni nem tudok a jatekban anelkul hogy ne ollnenek meg!Ez szerintem nyomos indok!!
2014. ápr. 5. 08:03
 8/10 anonim válasza:
Az, hogy bèna vagy nem indok...
2014. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok te!!!! 26 os szintu vagy a blitz brigadeba a respawnablesban pedeig 14 !!Csak elegem van az angol es kinai meg a tobbibol es en is eszt szeretnem veluk csinalni hagy bosszankodjanak azon mijen jo es hogy ok mert csinaljak de ha ok se csinalnak en se csinalnam es ne mondjatok azt hogy meg egy jatekban se csaltal!!!!!
2014. ápr. 5. 16:54
 10/10 anonim válasza:

Hiába van extrahiperszuper fegyvered ha többi hack nélkül is profi a játékba

#én

xD

2016. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!