Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan mmorpg játék amiben...

Swer921130 kérdése:

Van olyan mmorpg játék amiben egyedi karaktereket fejleszthetsz?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék nem olyat keresek ahol én állítom be a karakterem arccsontját vagy az orra vastagságát hanem ahol a skilleket egyedin lehet fejleszteni nem goldba kerül vagy hát ami a játékban éppen van mivel akkor mindenkinek ugyan az van illetve ahol nem automatikusan növekedik az str,int vagyis ami épp a játékban van szóval hogy én dönthetem el mire teszem a pontjaimat stb stb. Szóval ilyen játékot keresnék létezik ilyen? (pl: silkroad, nem játszottam még a wow-al de az is hasonló lehet a talentek vagy mi miatt :), akkor larkinor szóval ilyesmiket keresnék tudom hogy a larkinor nem mmorpg de ott például a tulajdonság osztás a lényeg)

2014. márc. 18. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nincs, de hamarosan megjelenik a WildStar, minden testre szabható lesz a játékban.
2014. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MMOban ezt nem olyan egyszerű megoldani.


Ami ehhez hasonlít: Guild Wars 2, amilyen fegyver van a kezedben ,attól függően más-más skilleket tudsz használni.


Neverwinter -> kaszton belül van/lesz többféle fejlődési út.

Aion -> kezdesz 1 alap karakterrel, majd 10es szinten 2 felé tudsz fejlődni.


WoW-> talent rendszer.


Mondjuk nem MMORPG, de League of Lengeds, Dota2 -> ott is vannak mesterségek meg rúnák.

2014. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
WoW jelenlegi talent rendszere nem felelne meg neked. Utoljára Wotlk-ben (egy kiegészitője) volt rendes talent, a mostani se rossz, de neked szerintem nem lenne elég. Nézzd meg a Rift-et is, mindenhol azt halottam, hogy nagyon mély talentrendszere van, de közelebbről nem néztem meg.
2014. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt elég nehéz megoldani egy mmo-n belül, mert ha mindenkinek más skilljei vannka, az könnyen ahhoz vezet, hogy 1-2 karakter jóval gyengébb lesz mint a másik. De talán a DC Universe online is ilyen, én úgy emlékszem.
2014. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül egyedi skillrendszer, de hatalmas a talentfája a Path of Exile-nak. Skill-rúnák is vannak saját fejlődési úttal (ez viszont egységes), így elég egyedi kombinációkat is ki lehet hozni.

[link]

Azért ez elég nagy választék egy "majdnem egyedi" karakterfejlődéshez.

2014. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!